Google Earth Apk Son Sürüm Apkgemisi

Varies with device

Google earth apk indir, kullanıcıların sanal gerçeklikte dünyayı mercek aracılığıyla keşfetmelerini sağlayan bir sanal gerçeklik sürümüdür. Dünyayı gözlemlemekten ve yerlerin coğrafi konumlarını öğrenmekten hoşlanıyorsanız, bu program tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
APK indir
4.3/5 Oylar: 2,903,341
Geliştirici
Google LLC
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Nov 28, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
15
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Birçok haritalama yazılımı artık mobil cihazlara önceden yüklenmiştir, ancak Google Earth Apk uzun zamandır birçok insan için popüler bir seçim olmuştur. Çünkü program her zaman en iyi kullanıcı deneyimini sunarak coğrafi verilere 3 boyutlu bir dünyada göz atmanızı ve incelemenizi sağlar. Google Earth Apk, kullanıcıların tüm şaşırtıcı ve basit dünyayı doğrudan gözlerinin önünde görmelerini sağlar.

Google Earth Apk Son Sürüm Apkgemisi

Google earth apk indir

Google earth apk indir, kullanıcıların sanal gerçeklikte dünyayı mercek aracılığıyla keşfetmelerini sağlayan bir sanal gerçeklik sürümüdür. Dünyayı gözlemlemekten ve yerlerin coğrafi konumlarını öğrenmekten hoşlanıyorsanız, bu program tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Google earth apk indir ile Tokyo’nun sokakları, Büyük Kanyon üzerinde yükselmek veya Eyfel Kulesi’nde dolaşmak gibi dünyanın ikonik konumlarının tümü telefonunuzun küçük ekranında görünür.

Google earth apk son sürüm

Google earth apk son sürüm kullanıcıya mükemmel bir gerçekçilik hissi verir çünkü her şey gerçek hayatta olduğu gibidir. Üstelik Google earth apk son sürümü ücretsiz kullanabildiğiniz zaman çok daha iyi oluyor. Bu programın kullanıcıları gezegendeki herhangi bir yere gidebilir.

Gerçekten de, dünyanın insanların ziyaret etmesi için güzel destinasyonlarla dolu olduğunu gösteriyor. Yeri şahsen ziyaret etme fırsatınız varsa, bundan yararlanın. Bununla birlikte, kullanıcılar, sanki o ulusu ziyaret ediyor ve etrafa bakıyorlarmış gibi, tüm dünyayı inanılmaz derecede gerçek hislerle görmeye devam edebilirler.

Google earth apk indir gezginler
Google earth apk indir gezginler

Google earth apk indir gezginler

Google earth apk indir gezginler bugün olduğu kadar faydasından önce, dünyanın dört bir yanındaki birçok insanın ziyaret etmek istediğiniz çekici şehirleri görmesine yardımcı olmak için bir girişimde bulunduğu iddia edilebilir. Ayrıca, teknolojinin devam eden ilerlemesi nedeniyle, kullanıcılara dünyadaki her şehrin kendine özgü güzelliğini takdir etmeleri için yeni bir yöntem sağlamıştır. Kullanıcılar favorilerine oy verebilir.

Google Earth’ün benzersiz 3D fotoğraf karışımı, izleyicilerin tüm metropollerinin keyfini çıkarmasını sağlar. Nerede olursanız olun diğer şehirlerin konutlarını görebilirsiniz. Başka bir deyişle, kullanıcı ilk kez bütün bir şehri 3D olarak uçurabilir. Bununla yetinmeyen program aynı zamanda Mars, ay ve Güneş’i ziyaret etme deneyimi sunarak evrene bir gezi yapmanıza ve 3D Gezici modellerini görüntülemenize olanak tanıyor. Hareketlerini yüksek kalitede 360 derecelik bir panoramada da takip edebilirsiniz.

Google earth son sürüm apk

Bu harita uygulamasını kullanırken, kullanıcılar şehrin ihtişamının tadını birlikte çıkarmak için arkadaşlarıyla paylaşmak üzere fotoğraflar çekebilirler. Dünya çapında trendler oluşturanlar da yolculuklarını tartışabilir ve yeni alanlar bulabilirler. AncakGoogle earth son sürüm apk, kullanıcıların dünyanın en ünlü doğal ve kültürel yerlerinden bazılarına sanal ziyaretler yapmalarını öneriyor. Ayrıca aynı anda herhangi bir konuma göz atabilir, taşıyabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

Kısacası, bu program astronomiye ilgi duyan herkes için idealdir. Kullanıcılar, konumu fiziksel olarak ziyaret etmek zorunda kalmadan coğrafya hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve dünya çapında seyahat edebilir.

Yenilikler

. AncakGoogle earth son sürüm apk, kullanıcıların dünyanın en ünlü doğal ve kültürel yerlerinden bazılarına sanal ziyaretler yapmalarını öneriyor. Ayrıca aynı anda herhangi bir konuma göz atabilir, taşıyabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir