Tabii Apk İndir (Trt Dijital Platformu)

1.0.0

tabii is your home for content the whole family can enjoy, bringing together a selection of stories that bond us. We are a brand new streaming platform from TRT, the makers of shows such as Dirilis Ertugrul with billions of fans across the world.
APK indir
4.7/5 Oylar: 918
Geliştirici
tabii.com
Sürüm
1.0.0
Güncellendi
May 6, 2023
Gereksinimler
6.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tabii Trt ücretsiz mi?

Tabii Trt yayın hayatına başladı. Tabii trt’nin yabancı dijital ağı hazırlıklar tamamlanınca yayına başladı. Tabii TRT Apk, çok sayıda içeriğin mevcut olacağı platform olarak özellikle ilgimizi çekti. Yaptığımız incelemelere göre TRT Tabii özgür ve yenilikçi olarak karşımıza çıkıyor. Peki TRT Tabii tam olarak nedir ve nasıl izlenir? TRT Dijital platformu aşağıda tam olarak açıklanmıştır.

TRT Tabii, ilk etapta 25 ülkede ve 5 dilde satışa sunulacak. İngilizce, Urduca, İngilizce, İspanyolca ve Arapça, diğer dillerde seslendirme seçenekleriyle yayınlanacaktır. Platforma akıllı telefonlar, tabletler, TV’ler ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere çeşitli cihazlar aracılığıyla erişilebilir olacak.

TRT Tabii’nin 7 Mayıs’ta canlı yayınına başlamasıyla platforma ilişkin bilgiler ilgi odağı oldu. “TRT Tabii ücretsiz mi, üyelik ücreti var mı, nasıl ve nerede izlenir?” bu alanda en çok araştırılan sorular arasında yerini almıştır.

Netflix’e rakip olarak kendine misyon edinen Trt Tabii, ilk etapta deneme sürümü olarak ücretsiz olacağını tahmin ediyoruz. Uygulamaya Tabii.com sayfasından ulaşabileceğiniz gibi Apk olarak da verdiğimi linkten ulaşabilirsiniz.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir