Dragon City Mobile Apk İndir

v22.7.5

Dragon City Apk hem bir simülasyon hem de çevrimiçi bir sosyal oyundur. Faceook veya Gmail hesaplarınızla giriş yaparak arkadaşlarınızla veya diğer gerçek oyuncularla çevrimiçi oynamanıza izin verir.  Bu özellik Dragon City Mobil Apk'yı, Play Store'daki en büyük simülasyon oyunlarından biri yapar.
APK indir
5.0/5 Oylar: 1
Sürüm
v22.7.5
Güncellendi
14 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 4.4
Boyut
141 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dragon City Apk hem bir simülasyon hem de çevrimiçi bir sosyal oyundur. Faceook veya Gmail hesaplarınızla giriş yaparak arkadaşlarınızla veya diğer gerçek oyuncularla çevrimiçi oynamanıza izin verir.  Bu özellik Dragon City Mobil Apk’yı, Play Store’daki en büyük simülasyon oyunlarından biri yapar.

Dragon City Mobile Apk

Dragon City Mobile APK Son Sürüm

Bu oyunun çevrimiçi çok oyunculu özelliklerine katılırken, çeşitli yeni arkadaşlar kazanacaksınız. Bu oyun tamamen yüzen adalarda bir ejderha şehri yaratmaya, kaynakları satın almaya, güvenlik için barınaklara, çiftliklere, binalara, hayvan yaşamına yön vermenize imkan tanır. Ayrıca birçok alt görevin yanı sıra savaşa katılmak için kendi ejderhalarını eğitmeye odaklanmıştır. Sitemizde oyunun son sürümü vardır.

Oyun ilk başladığında, tüm kontrolleri ve kaynakları tam olarak açıklayacak kısa bir öğretici alacaksınız. Bundan sonra, kendi ejderha şehrinizi yaratmanız, çevrimiçi savaşa katılmanız ve evlerinizin, çiftliklerinizin ve diğer yapılarınızın güvenliğini sağlamanız gerekecektir. Yolculuğunuza başlamak ve varlıkları inşa etmek için birkaç mücevher ve madeni para alacaksınız.

Dragon City Mobile İndir

Dragon City Hile

Madeni paralarınız veya mücevherleriniz biterse, varlıkları doğrudan satın almak için kontörler için ödeme yapma olanağına da sahip olacaksınız. Bununla birlikte, birçok oyuncu Dragon City oyununda değerli taşlar, madeni paralar ve para kontörlerinin ağır fiyatlarını ödemeyi zor buluyor. Böylece, tüm bu oyuncular için sınırsız sayıda kaynak içeren değiştirilmiş bir yazılımı güncelledik.

Dragon City Mobile Mod Apk

Dragon City Mod Apk

Oyunda ihtiyacınız olan değerli madenleri ve paraları Dragon City oyunun modifiyeli versiyonu olaran mod sürümüyle ücretsiz kazanacaksınız. Mod sürüm indirme linkinde mevcuttur.

İyi oyunlar dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir