Will Hero Apk Mod Oyun İndir

3.2.7

Will Hero Apk, oyuncu maceralarının sonuna yaklaştıkça giderek daha fazla tedirgin olan mavi yaratıkların savaşına başlar. Onları durdurmak ve güvenli bir şekilde geri dönmek için zorlu savaşlara cesaret etmeniz gerekecek.
APK indir
4.2/5 Oylar: 499,570
Geliştirici
ZPLAY Games
Sürüm
3.2.7
Güncellendi
Apr 18, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
100 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Will Hero Apk, oyuncu maceralarının sonuna yaklaştıkça giderek daha fazla tedirgin olan mavi yaratıkların savaşına başlar. Onları durdurmak ve güvenli bir şekilde geri dönmek için zorlu savaşlara cesaret etmeniz gerekecek. Kılıçlar ve diğer yüksek hasarlı silahlar bu işi kolaylaştırır. Gücünüzü kullanma süreci, unutulmaz kilometre taşları ile kabul edilecek ve oyuncuların skor tablosunun tepesine tırmanmasına izin verecektir.

İrade Kahraman mavi iblisler ile karşılaşma yalnız gerçekleşmez. Bir arkadaş, yolu temizlemenize ve rakibin engelini kaldırmanıza yardımcı olabilir. Ek olarak, son zaferi tamamlamak için silahlara ihtiyaç vardır. Cephanelik, oyuncunun dövüş için uygun bir bıçak seçmesine izin verir. Oyuncu, takım üyelerini tehlikeye atmadan hedefe ulaşacaktır.

Will Hero Apk Hile

Her dövüşün şaşırtıcı bir doruk noktası olsaydı, Kahraman daha büyüleyici olurdu. Ana dövüş sırasında oyuncu düşmekten kaçınmalıdır. Uçan adaların uzunluğu sınırlıdır; Sıçramanın gücünü düzenleyemezseniz tehlikede olacaksınız. Bir sonraki adada yeşil yaratıklar sizi bekliyor olacak; Havadaki dengenizi koruyabilir ve hareketi zorlaştırabilirler. Hiçbiri, her aşamanın sonunda devasa bir canavarı görmek kadar korkunç değildir.

Tüm irade Kahraman krallığının kahramanı olarak karşılaştığınız en tehlikeli durum, gücünüzü yönetememektir. Adaları geçme hızınız sizi tehlikeye atacak. Herhangi bir engel keskin kılıçla ikiye bölünebilir. Grafik teknolojisi, kılıcınız içinden geçerken öğelerin resimlerini canlı bir şekilde görüntüler. Canavarlar ayrıca bir taş çekiç darbesiyle ezilebilir.

Kahramanın gücünü hisset

İrade Kahramanı ve seviyelere bölünmüş uzun bir görev zinciri, oyuncuların tamamlaması için bir mücadele olacaktır. Her gün yeni başarılar kazanır ve savaş yeteneğinizi artırmak için deneyim kazanırsınız. Savaş, kurbanlar tamamen kurtarılana kadar devam etti.

Silah toplama ve gücün nasıl düzenleneceğini öğrenme süreci harika bir uygulama dersi olacaktır. Değerli bir savaşçının ödülü her zaman sizi bekliyor.

Will Hero Apk Tüm kilitler Açık

Korkunç mavi yaratıkların yaşadığı garip yüzen adaları araştırın.
İki taraf arasındaki çatışmayı araştıran oyuncular, benzersiz bir savaş deneyimine başlamak için silah edinmelidir.
Canavarlar, büyük patronun her seviyenin sonunda görünmesini beklerken oyunculara saldırır.
Beceri ve uzmanlığınıza göre ödül almak için her türlü zorluğun üstesinden gelin.
Bir dizi istenen görevi tamamlayarak ve yeteneklerinizi günlük olarak geliştirerek puanınızı artırın.

Yenilikler

Will Hero Apk Tüm kilitler Açık

Korkunç mavi yaratıkların yaşadığı garip yüzen adaları araştırın.
İki taraf arasındaki çatışmayı araştıran oyuncular, benzersiz bir savaş deneyimine başlamak için silah edinmelidir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir