Hellcopter Mod Apk Oyun İndir

1.8.21

Helikopter görev listesini genişletmek için belirtilen tüm aşamaları bir günde tamamlayın. Yeni zorluklarla karşılaştığınız için giderek daha zorlu aşamalar var ve patronun korkunç bir gücü var. Binayı ele geçiren hırsızlar çok çalışıyor
APK indir
4.5/5 Oylar: 139,713
Geliştirici
SayGames Ltd
Sürüm
1.8.21
Güncellendi
Apr 3, 2023
Gereksinimler
7.0
Boyut
82 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hellcopter Mod Apk

Helikopter her gün hedeflere yaklaşmak ve onları silahlarla yürütmek için yeni bir görev sistemi oluşturuyor. Hellcopter Mod Apk ile kesintisiz çalışma, zorluk her seviyede yeni bir seviyeye yükselir ve art arda engellerle karşılaşırlar. Yeni güncellemeyi birkaç benzersiz silah türüyle karşılamaya, özelliklerini incelemeye ve bunları nasıl elde edeceğinizi keşfetmeye hazırlanın. Bu 3B alana girerken, oyuncular çok eğlenmeyi ve heyecan duymayı bekleyebilirler.

Helikopterde çeşitli görevlere başlamak için uygun ekipmanı toplayın ve bekleyen uçağa atlayın. Bu özel uçak sizi görev alanına taşıyacak ve hedefler için avınıza devam edecek.

Gerekli olan emeği tamamlamak, mermilerle saldırmak, görevi bitirmek ve geri dönmek, gelen kutusundan alınan talepleri yerine getirerek gerginliği giderirken en zevkli boş zaman etkinliği. Bu çaba için size iyi bir tazminat ödenecektir.

Hellcopter apk indir

Helikopterde, daha serin ve daha düzenli görünmek ideal görev için bir zorunluluktur. Başlamak için envanterinize gidin ve kıyafetler ve silahlar arasında geçiş yapın. Bakın, çeşitli temalar mevcut; Her biri belirli bir işleve uygun olacaktır. Paraya mal olan normal giysiler de yükseltilebilir, bu nedenle bunu yaparken dikkatli olun. Bu heyecan verici yüzleşmeye iyice hazırlanın.

Modaya uygun saç modelleri ve giyim tasarımları her ortama uygun olacak ve işteyken kimliğinizin belirlenmemesini sağlayacaktır. Büyük bir organizasyona karşı tek başına savaşırken düşmanın hayatını çeşitli şekillerde gizleyin ve zorlaştırın. Her gün, yeni modellere ayak uydurmak için mağazayı sık sık ziyaret ederek çeşitli stil koleksiyonunuza yeni bir şeyler ekleyin.

Hellcopter apk hile

Silahlar söz konusu olduğunda, yıkıcı katı kuvvete sahip bir silah en büyük seçenektir. Koleksiyonun desteklenen silah hatlarına her zaman erişilebilir olacak ve en nadir, bulunması zor ateşli silahlara da sahip olma şansı olacak: tipik yük cephanesi, kedi cephanesi veya hedefi öldürmek için herhangi bir hayvan.

Helikopter görev listesini genişletmek için belirtilen tüm aşamaları bir günde tamamlayın. Yeni zorluklarla karşılaştığınız için giderek daha zorlu aşamalar var ve patronun korkunç bir gücü var. Binayı ele geçiren hırsızlar çok çalışıyor. Şimdi senin fırsatın. Bir görev haritası yaklaşık 10 ayrı yere sarılır; oyuncular hepsinde dolaşarak tamamlanan görevler için yeşil işaretler bırakırlar.

Hellcopter apk indir

Görevi bitirme ödülü, oyuncular için her zaman ayrı bir çekiliştir. Sınırlı sayıda silah gibi benzersiz şeyler elde edebileceğiniz için ödül paraları veya hazine kutuları açıcılarda daha heyecan vericidir. Her gün sandıkları açarak şansınızı deneyin.

Yenilikler

Helikopter her gün hedeflere yaklaşmak ve onları silahlarla yürütmek için yeni bir görev sistemi oluşturuyor. Hellcopter Mod Apk ile kesintisiz çalışma, zorluk her seviyede yeni bir seviyeye yükselir ve art arda engellerle karşılaşırlar. Yeni güncellemeyi birkaç benzersiz silah türüyle karşılamaya, özelliklerini incelemeye ve bunları nasıl elde edeceğinizi keşfetmeye hazırlanın.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir