Infinite Stairs Apk Mod – Sonsuz Merdiven Apk İndir

1.3.139

Birçok oyunda Sonsuz Merdivenler, oyuncular için unutulmaz anlar yaratmak için klasik ama hızlı tempolu bir oyun sunar.
APK indir
4.6/5 Oylar: 509,622
Geliştirici
NFLY STUDIO
Sürüm
1.3.139
Güncellendi
May 2, 2023
Gereksinimler
4.4
Boyut
108 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Infinite Stairs Apk Mod

Birçok oyunda Sonsuz Merdivenler, oyuncular için unutulmaz anlar yaratmak için klasik ama hızlı tempolu bir oyun sunar. Şaşırtıcı bir şekilde, tekniğe ve doğruluğa öncelik veriyor ve oyuncular oyunun eğlencesini takdir etmek için neredeyse kesinlikle çok sayıda eğlenceli rakiple karşılaşacaklar. Sadece bu değil, gerçek zamanlı PvP modları da herkes için heyecan verici aktiviteler katacak.

Infinite Stairs Apk Mod

Oyuncular avatarda her adım seviyesinde gezinmeye odaklanmaları gerektiğinden, Sonsuz adımların malzemesi ve oynanışı kullanıcı dostu ve karmaşık değildir. Görev basit görünse de, oyuncu bir saniyeliğine dikkatini kaybeder ve karakterin bir adımı atlamasına neden olursa, çok sayıda efekt veya kombinasyon ciddi şekilde tersine çevrilir. Başka bir deyişle, oyun sadece oyundaki tüm engelleri veya karmaşıklığı aşmak için hız ve odaklanmanın dengelenmesinin önemini vurgular.

Sonsuz Merdiven Apk

Sonsuz Merdiven Apk

Harika ve esprili oyunun yanı sıra, oyundaki kontrol yönteminin, oyuncunun her koşulda iyi dengelemesi gereken yalnızca iki özel düğmesi vardır. Karakterlerin olumsuz ifadeleri, hızı veya hassasiyeti dengeleme yeteneklerine bağlı olarak değişecektir. Zamanla birçok yeni sorun ve engel ortaya çıkacak ve bu da kontrol mekanizmasını orijinalinden daha karmaşık ancak cilalı hale getirecektir.

Sonsuz Merdivenlerin oyun seçenekleri yelpazesi de oyunları yeni zirvelere taşıyacağı için herkes için müthiş bir özellik. Kontrol yöntemleri, herkese sayısız engelle benzersiz deneyimler sunmak için de önemli değişikliklere uğrayacaktır. Bununla birlikte, her mod için ödüller her zaman önemlidir ve herkesin karakterle ilgili ek şeyleri ve daha fazlasını özgürce edinmesine olanak tanır.

DİĞER OYUNCULARLA GERÇEK ZAMANLI MÜCADELELERDE YARIŞIN

Yalnız koşular onları yorarsa, gerçek zamanlı PvP mücadelesinde diğer oyunculara meydan okuyabilirler. Oyuncular sürekli olarak çeşitli eyaletlerde birbirleriyle savaşacak ve rakibini merdiven boşluğundan çıkmaya ve kazanmaya zorlamak için birkaç tuzak veya engel kuracaklar. Tabii ki, bu tür yöntemlerin faydaları her zaman aşağıdakilerle orantılıdır.

Sonsuz Merdivenlerin karakter özelleştirmesi, canlı kıyafetlere odaklanarak zengin ve eğlenceli. Ayrıca çeşitli çekici stil ve tasarımların yanı sıra birçok gülünç fikirleri vardır, bu nedenle merdivenleri monte ederken herkes sınırsız keyif alabilir. Oyuncular ayrıca günlük hedefleri tamamlayarak veya diğer oyunculardan daha iyi performans göstererek yeni kıyafetlere erişebilirler.

Yenilikler

Sonsuz Merdivenlerin karakter özelleştirmesi, canlı kıyafetlere odaklanarak zengin ve eğlenceli. Ayrıca çeşitli çekici stil ve tasarımların yanı sıra birçok gülünç fikirleri vardır, bu nedenle merdivenleri monte ederken herkes sınırsız keyif alabilir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir