LiLi Apk İndir 2022

1.51

Son zamanlarda sıkça aranan uygulamaların başında yer alan Lili Apk nedir, Lili apk ne işe yarar ve Lili Apk 2022 son sürüm gibi konu başlıklarını bu yazımızda bulacaksınız.
APK indir
3.4/5 Oylar: 73
Geliştirici
apk lili
Sürüm
1.51
Boyut
4MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Lili Apk İndir

Son zamanlarda sıkça aranan uygulamaların başında yer alan Lili Apk nedir, Lili apk ne işe yarar ve Lili Apk 2022 son sürüm gibi konu başlıklarını bu yazımızda bulacaksınız.

lili apk

Lili Apk instagram hesabından giriş yapılarak, gizli hesapların hikayelerini  görmenize yarayan bir uygulamadır. Lili apk benzeri uygulamalar da mevcuttur. Lili Apk’nın en büyük özelliklerinden bir tanesi instagramdan izlediğimiz bu video ve resim formatlarını kaydetme özelliğinin olmasıdır. Ayrıca Apk Lili, bir takipçinizin yayınladığı video veya resim hakkında da size uyarı verir.

Lili Apk ve benzeri uygulamalar günümüzde sıkça aranmakta ve kullanılmaktadır. Lili App ile siz sadece görmek istediğiniz kişinin profil ismini yazın gerisini sizin yerinize lili apk 2022 hallaedecektir.

lili apk indir

Lili İndir

Lili apk ve benzeri uygulamaların indirme linkleriniz sitemizde bulacaksınız. İstediğiniz uygulamayı indirebilir, birbirinden farkını görebilirsiniz.

Lili Postegro Apk Özellikleri nelerdir?

  • İstediğiniz fotoğraf veya videoyu kaydetme,
  • Profil ismini bildiğiniz kullanıcıları görme,
  • İndirdiğiniz fotoğraf veya videoyu düzenleyip tekrardan gönderme,
  • Profil resimlerini kaydetme,
  • Hikaye indirme,
  • Gördüğünüzün ve indirdiğinizin saklı kalıyor olması gibi özellikler sayılabilir.

Lili instagram

Ancak etik olarak kişinin rızası alınmadan, fotoğraf veya video alınması, izlenmesi doğru değildir. Ayrıca indirilen fotoğraf ve videoların kayıt edilmesi kişi hakları açısından da ayrı bir risk taşımaktadır. Üstelik lili apk ve benzeri uygulamalar instagramdan bağımsız farklı uygulamalardır ki bunların güvenirliliği tartışma konusu olmuştur.

Tüm sorumluluk bu uygulamaları indiren, kullanan kişilere aittir. Lili apk kendini güncelleyen, profesyonel anlamda bir uygulamadır. En çok indirilen sürüm olan Lili apk 1.51 sürümü mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir