European War 7 Apk Son Sürüm – Hile

1.8.4

European War 7 Apk, tüm Avrupa mücadelelerinde üstünlük için yarışan büyük krallıklar arasındaki çok sayıda çatışmaya, savaş alanına, coşkulu tekniklere ve dramatik çatışmalara dalın.
APK indir
4.8/5 Oylar: 27,594
Geliştirici
EasyTech
Sürüm
1.8.4
Güncellendi
Oct 8, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
333 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

European War 7 Apk

Tüm saldırgan savaş hayranları, tüm imparatorluklar üzerinde krallığı ve süper gücü yaratmak için ortaçağdaki en acımasız ve en kararlı general olarak katılmaya ve deneyim kazanmaya davetlidir. European War 7 Apk, tüm Avrupa mücadelelerinde üstünlük için yarışan büyük krallıklar arasındaki çok sayıda çatışmaya, savaş alanına, coşkulu tekniklere ve dramatik çatışmalara dalın.

European War 7 Medieval APK

Destansı heyecanlar ve ortaçağ savaşlarıyla dolu kendi anlatınızı oluşturmak için sonsuz manevralar ve taktikler. Avrupa Çatışması 7 Mod Apk, efsanevi savaş serisinin hiç bitmeyen arayışının harika bir devamı. Anlatı, Barbarlar geldiğinde ve Avrupa’da hasara yol açtığında Roma İmparatorluğu’nun yıkılmasıyla başlar. Ülke kargaşaya, çatışmalara, kavgalara, mücadelelere, hayatta kalmaya vb. güveniyor.

European war 7 medieval apk son sürüm

Vikingler, Bretonlar ve Franklar gibi yeni ve güçlü imparatorluklar, kontrol için yeni bir savaş ve savaş turu oluşturdu ve başlattı. Ortaçağda, kahramanca sömürüler ve askeri dönüşümler, layık olanın saltanatını kurma yolundadır. Şüphesiz tarih meraklıları ve agresif oyuncular için en büyük oyunlardan biridir.

Ortaçağda aralıksız savaşların ve ırkların kanla yazılmış kronikleri, mevcut hükümdarları tahttan indiren bölümler olan Avrupa’yı sarstı. Savaşlar ve kan dökülmeleri, yüzlerce destansı destan ve kavgalara katılan birçok ulus vardı. Çok çeşitli askeri teçhizat ve teçhizat daha etkili bir mücadele sağlar.

Avrupa Savaşı 7 Apk

Avrupa Savaşı 7 Mod Apk, yüzlerce imparatorluğa karşı sert çatışmalara ve çatışmalara girmenize izin veren birkaç benzersiz işleve ve destansı özelliğe sahiptir. İmparatorluğunuzun genişlemesi çok temel bir stratejiye bağlıdır ve sadece savaşmak yerine bir dizi şeye odaklanmak esastır. Bu nedenle, yaklaşımda size yardımcı olmak için bazı işlevler aşağıda açıklanmıştır.

European War 7 Medieval hile apk

European War 7 Medieval hile apk, ayrıntılı savaşlar ve savaş ücretleri içeren 14 bölümden oluşmaktadır. Çeşitli savaş alanlarında, imparatorluklara karşı yaratıcı ortaçağ çatışmalarını ve çatışmalarını keşfedebileceksiniz. Yakın çevrede, her biri kendine özgü ilgi özelliklerine sahip yüzlerce çatışma meydana gelir.

Yenilikler

Destansı heyecanlar ve ortaçağ savaşlarıyla dolu kendi anlatınızı oluşturmak için sonsuz manevralar ve taktikler. Avrupa Çatışması 7 Mod Apk, efsanevi savaş serisinin hiç bitmeyen arayışının harika bir devamı. Anlatı, Barbarlar geldiğinde ve Avrupa'da hasara yol açtığında Roma İmparatorluğu'nun yıkılmasıyla başlar.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir