Google Arama Apk

Varies with device

Google’s official phone calling app is now available to download for the first time. Phone helps you easily connect with family and friends, block spam callers, and know who’s calling before you answer – all with a simple, intuitive design.
APK indir
4.5/5 Oylar: 12,545,116
Geliştirici
Google LLC
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Sep 21, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google Telefon Apk

İlk kez, Google’ın resmi telefon görüşmesi uygulaması artık indirilebiliyor. Google Arama Apk ile telefonun basit ve sezgisel tasarımı, aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca bağlantı kurmanıza imkan sağlar. Ayrıca google Telefon Apk istenmeyen aramaları önlemenize ve yanıtlamadan önce kimin aradığını bilmenize olanak tanır.

Etkili spam koruması vardır. Spam gönderenlerden, telemarketerlerden ve dolandırıcılardan gelen istenmeyen aramaları önlemenize yardımcı olmak için şüpheli arayan bildirimlerini görüntüleyin. Seni bir daha aramamaları için telefon numaralarını engelle.

Google Arama İndir

Seni kimin aradığını anla. Google’ın kapsamlı arayan kimliği kapsamı, kimin aradığını bilmenize yardımcı olur, böylece güvenle yanıt verebilirsiniz. Artık beklemede beklemek yok. 1, 5 Hold for Me, gününüze devam etmenizi sağlar. Bir şirket sizi beklemeye alırsa, Google Asistan sizi hatta bekleyebilir.

Mesajlarınızı herhangi bir sırada görüntüleyin ve oynatın, transkripsiyonları okuyun ve doğrudan uygulamadan silin veya saklayın, böylece sesli mesajınızla iletişim kurma ihtiyacını ortadan kaldırın.

Çağrı kaydı: Daha sonra kullanmak üzere hayati bilgileri kaydetmek için telefon görüşmelerinizi kaydedin. Kayıt başlamadan önce herkes bir açıklama duyar ve kayıtlar telefonunuzda saklanır.

google telefon

Sezgisel tasarım: Basit, hafif tasarımımız en sevdiğiniz insanları parmağınızın ucunda tutar. Ayrıca, pil ömrünü korumak ve göz yorgunluğunu önlemek için geceleri karanlık moda geçin.

Acil yardım :Acil durum çağrısı yaptığınızda, bulunduğunuz konumu görün ve bulunduğunuz yerin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz yardımla ilgili bilgileri acil durum operatörüyle konuşmadan iletin.

Yalnızca Telefonla önceden yüklenmiş olarak gelen bazı cihazlarda kullanılabilir. Tüm diller veya ülkeler manuel tarama sağlamaz. Daha fazla bilgi şu adreste bulunabilir g.co/help/call ekran. Otomatik taramaya yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde ve ingilizce olarak erişilebilir. Tüm spam aramaları Arama Ekranı tarafından algılanamayabilir.

Transkripsiyon sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde ve ingilizce olarak mevcuttur. Yalnızca Avustralya, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ingilizce olarak kullanılabilir. Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde ve ingilizce olarak kullanılabilir. Yalnızca Pixel 2+ akıllı telefonlar uygundur. Sadece ücretsiz numaralar kabul edilir. Beklemede olan her olayın algılanmaması mümkündür.

Yenilikler

With our latest update to Call Screen on Pixel devices in the US, the Google Assistant now helps you automatically screen unknown callers and filter out detected robocalls before your phone ever rings. And when it’s not a robocall, your phone rings a few moments later with helpful context about who is calling and why.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir