Facebook Mod Apk 2022 Son Sürüm İndir

Varies with device

Facebook Mod Apk 2022'yı cihazınızda kullanmaya başlamak için profil bilgilerinizi doldurun. Profil ayrıntılarını tamamladıysanız, profiliniz artık tüm kişilerin görmesi için hazırdır. Facebook Mod Apk 2022 sitemizden son sürüm olarak indirmeniz mümkündür.
APK indir
3.1/5 Oylar: 130,800,519
Geliştirici
Meta Platforms Inc.
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Oct 13, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
48 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Facebook Mod Apk

Facebook MOD APK herkes için en popüler sosyal ağ haline gelmiştir. Mark, başarıya ulaştıktan sonra daha fazla özellik ekledi. Facebook Mod Apk 2022 kullanıcı tabanı sürekli büyüyor. Uygulama geliştirme ekibi ağ güvenliğini, gizliliğini ve güvenliğini sürekli olarak güncellemektedir.

Her kullanıcı gizliliğine en çok değer verir. Facebook Mod Apk 2022, kullanıcının gizliliğini sağladı. Kullanıcılar, programı kullanabilmek için önce programla bir hesap oluşturmalıdır. Başarıyla kaydolduktan sonra uygulamaya doğrudan erişebilirsiniz.

Facebook Mod Apk 2022
Facebook Mod Apk 2022

Facebook Mod Apk 2022

Facebook Mod Apk 2022’yı cihazınızda kullanmaya başlamak için profil bilgilerinizi doldurun. Profil ayrıntılarını tamamladıysanız, profiliniz artık tüm kişilerin görmesi için hazırdır. Facebook Mod Apk 2022 sitemizden son sürüm olarak indirmeniz mümkündür.

Facebook MOD APK, onlara ihtiyaç duyan insanlar için çok sayıda gelişmiş özellik sunar. Şimdi uygulamanın tüm yeteneklerini inceleyebiliriz.

Çocukluğumuzda okulda yeni arkadaşlar edindik. Yıllar sonra çocukluk arkadaşı bulmak zordur. Bu herkes için zor bir durum. Ancak, her kullanıcı artık Facebook MOD apk’sine dahil edilmiştir. Kullanıcılar bu uygulamadaki kişileri isimlerini yazarak arayabilirler. Dünyanın dört bir yanından bireyleri uygulamaya entegre edin.

Sadece akrabaları ve arkadaşları kapsamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcının insanların dünyasını keşfetmesini sağlar. Ayrıca, yeni bir arkadaşlığa başlamak için bir arkadaşlık isteği gönderin. Evet, kullanıcı arkadaşlık isteğinde bulunduktan hemen sonra arkadaşlarıyla konuşabilir. Aralarındaki bağı güçlendirmek için uzun süreli konuşmalar yapın.

Yenilikler

Facebook MOD APK herkes için en popüler sosyal ağ haline gelmiştir. Mark, başarıya ulaştıktan sonra daha fazla özellik ekledi. Facebook Mod Apk 2022 kullanıcı tabanı sürekli büyüyor.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir