Google Meet İndir

Varies with device

Google Duo, en yüksek kaliteli görüntülü görüşme uygulamasıdır.* Android ve iOS telefonlarla tabletler arasında, akıllı cihazlarda ve web'de çalışacak şekilde tasarlanmış basit ve güvenilir bir uygulamadır.
APK indir
4.6/5 Oylar: 9,569,304
Geliştirici
Google LLC
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
14 Eyl 2022
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Duo Apk

Google Duo, mevcut en iyi görüntülü arama uygulamasıdır. Android ve iOS telefonlar ve tabletlerin yanı sıra akıllı cihazlar ve web ile çalışan basit ve güvenilir bir programdır. Diğer bir adıyla Google Meet ile çevirim içi toplantılar düzenleyebilirsiniz.

google meet

Google Meet Apk old version

Android ve iOS akıllı telefonlar arasında arama yapılabilir. Android ve iOS akıllı telefonlar arasındaki aramalar yapısızlaştırıldı.
Duo, telefonunuzu, tabletinizi veya çevrimiçi hizmetinizi kullanıyor olsanız da bağlantıda kalmanızı sağlar. Ayrıca bir bağlantı kullanarak grup sohbetlerinizi paylaşabilir ve bunlara katılabilirsiniz. Sitemizde Google Meet Apk uygulamasının son sürümünü indirebilirsiniz.

32 Kişiye kadar gruplar halinde toplantıları destekler. En çok değer verdiğiniz bireyleri, uzakta olsalar bile, grup Çatışması yoluyla bir araya getirin. Grup görüntülü konuşmalarında Duo artık 32 kişiye kadar destek veriyor.

Google Meet Apk İndir

Video görüşmelerinde çizimler yapın ve sizi astronota, kediye vb. Gösterin. dönüştüren eğlenceli maskeler ve efektlerle sevdiklerinizi şaşırtın.
Özel anları yakalayın. Seçtiğiniz anı yakalamak için görüntülü aramalarınızın bir fotoğrafını çekin ve otomatik olarak konuşmadaki herkesle paylaşın.

Video ve sesli mesajlar, fotoğraflar vb. göndermek mümkündür. Sınırlı zamanınız var mı yoksa arkadaşlarınız aramanıza cevap veremez mi? Eğlenceli efektlerle kişiselleştirilmiş video mesajları bırakın veya sesli mesajları, fotoğrafları, notları ve emojileri paylaşın.

Yenilikler

•32 kişiye kadar katılımcıyla grup görüntülü görüşmeleri yapma
•Bir bağlantıyla grup görüşmelerini paylaşma ve bu tür görüşmelere katılma
•Görüntülü görüşmelerin fotoğrafını çekme
•Aile modu ile çizimleri, maskeleri ve eğlenceli efektleri deneme (Bir Google hesabıyla oturum açılmalıdır)

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir