Google Chrome Apk for Android TV

Varies with device

Google Chrome is a fast, easy to use, and secure web browser. Designed for Android, Chrome brings you personalized news articles, quick links to your favorite sites, downloads, and Google Search and Google Translate built-in. Download now to enjoy the same Chrome web browser experience you love across all your devices.
APK indir
4.2/5 Oylar: 40,540,585
Geliştirici
Google LLC
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
Sep 19, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Boyut
213 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google Chrome Apk

Google kendi web tarayıcısını tanıttığında herkes şaşırdı. Google Chrome Apk kolaylık, çabukluk ve olağanüstü kullanışlılık sağladı. Bu iyi bilinen web tarayıcısı artık Android telefonlarda mevcut. Üstelik android tv için de kullanabilirsiniz.

Google Chrome Apk

Program, sekmeler ve yer imleri gibi PC sürümünde bulunan tüm yeteneklere sahiptir. Sekmeler arasında geçiş yapmak için bir parmak kaydırma özelliği de vardır. Pc görünümünde arayüz istiyorsanız, ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya tıklayıp, sekmeyi masaüstü olarak göster seçeneğini işaretleyiniz.

Yetenekleri nedeniyle, Android için Chrome’un bir sürümünde en gelişmiş web tarayıcısını bile keşfedebilirsiniz – yüksek hızlı indirme sayfası, mülk, kişisel gezinme, Omniboxtan’da arama gezinme ve tarayıcılar ve bilgisayarlar arasında telefon senkronizasyonu yer imleri.

Yenilikler

Thanks for choosing Chrome! This release includes stability and performance improvements.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir