Bus Simulator 2023 Apk Son Sürüm

1.0.9

Bus Simulator 2023, hem uzman hem de deneyimsiz oyuncular için mükemmel bir oyundur. Açık yolda ilerlerken, kemerlerinizi bağlayın ve nefes kesen çevreyi keşfedin. Bus simulator 2023 Hile Apk oyuncuları, geleneksel dizel otobüsler, elektrikli otobüsler, hibrit otobüsler ve mafsallı otobüsler dahil olmak üzere çeşitli otobüsleri kullanabilecekler.
APK indir
4.6/5 Oylar: 3,743
Geliştirici
Ovidiu Pop
Sürüm
1.0.9
Güncellendi
Nov 23, 2022
Gereksinimler
5.1
Boyut
924 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bus Simulator 2023 Apk

Bus Simulator 2023 Apk, otobüsü gerçekçi bir şekilde sürmeyi taklit eder. Gerçekçi bir simülatörde otobüs kullanmak, oyunculara işte çalışmanın nasıl bir şey olduğu hakkında daha fazla bilgi sağlayacak ve oyunun gerçekçi 3D görselleri vardır.

Bus Simulator 2023 Apkonların hemen içeri atlamalarına izin verir. Mekanikler, Bus Simulator City Ride’da bulunanlara benzer. Bire bir fiziksel kontrolleri nedeniyle Bus Simulator 2023, otobüs sürüşünün en doğru simülasyonudur.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Offroad Simulator Online Apk – Offroad Simulator 4×4

Bus Simulator 2023 Apk Son Sürüm
Bus Simulator 2023 Apk Son Sürüm

Bus simulator 2023

Oyuncular dünya çapında yirmi şehri keşfedebilir ve araba kullanabilir ve gelecek sürümlerde daha fazlası gelebilir. Bus Simulator 2023, şimdiye kadarki en gerçek otobüs sürüş deneyiminde sizi Los Angeles sokaklarına veya Sibirya tepelerine taşıyacak.

İlk kez Bus Simulator 2023 sizi gerçek bir otobüsün direksiyonuna alıyor. Bu oyunda hayatı bir otobüs şoförü olarak deneyimleyeceksiniz. Resmi hız sınırının altında kalırken ve diğer araçlarla veya engellerle çarpışmalardan kaçınırken çeşitli rotaları bitirmek için bolca zamanınız var.

Bus Simulator 2023 Mod Apk
Bus Simulator 2023 Mod Apk

Bus Simulator 2023 Mod Apk

Estetik özelliklerin yanı sıra her biri kendi avantaj ve dezavantajlarına sahip birkaç otobüs çeşidi vardır. Zamanı gelmiş olmasına rağmen oyun şaşırtıcı derecede keyifli. Bus Simulator 2023 Mod Apk ile otobüsünüzün dar bir virajda ustaca döndüğünü görmek veya sarsıntısız sürmenin heyecanını yaşayın.

Oyunun kariyer modu, ücretsiz sürüşler ve çevrimiçi çok oyunculu modları, birkaç önemli noktadan bahsetmek gerekirse, yeni nesil 3D görseller, ekstra otobüs türleri ve dünya çapında yerel ayarlar içeriyor. Piyasadaki en gerçekçi ve büyüleyici otobüs simülatörü oyunu Bus Simulator 2023, her yaştan oyuncuyu saatlerce meşgul edecek.

Bus simulator 2023 Hile Apk
Bus simulator 2023 Hile Apk

Bus simulator 2023 Hile Apk

Bus Simulator 2023, hem uzman hem de deneyimsiz oyuncular için mükemmel bir oyundur. Açık yolda ilerlerken, kemerlerinizi bağlayın ve nefes kesen çevreyi keşfedin.

Bus simulator 2023 Hile Apk oyuncuları, geleneksel dizel otobüsler, elektrikli otobüsler, hibrit otobüsler ve mafsallı otobüsler dahil olmak üzere çeşitli otobüsleri kullanabilecekler.

Bus simulator 2023 Hile Apk İndir
Bus simulator 2023 Hile Apk İndir

Oyun, oyuncuların Amerika Birleşik Devletleri, Güney Amerika, Avrupa, Dubai, Şangay ve diğerleri gibi çok sayıda sürüş alanını deneyimlemelerine olanak tanır. Bus Simulator 2023’te üç oyun modu vardır: kariyer, serbest sürüş ve çok oyunculu.

Oyuncular, boya işinin rengini değiştirerek, aksesuar ekleyerek veya çıkararak vb. Bus Simulator 2023’te otobüslerini kişiselleştirebilirler. Simülasyon oyunlarını takdir eden herkes Bus Simulator 2023’ün keyfine varacak. Amerika Birleşik Devletleri (San Francisco ve Teksas), Güney Amerika (Buenos Aires), Avrupa (Almanya, ispanya, Prag, St. Petersburg), Dubai, Yukarı Hai ve diğer yerlerdeki gerçekçi iç ve dış şehir haritaları…

Yenilikler

Bus Simulator 2023 Apk, otobüsü gerçekçi bir şekilde sürmeyi taklit eder. Gerçekçi bir simülatörde otobüs kullanmak, oyunculara işte çalışmanın nasıl bir şey olduğu hakkında daha fazla bilgi sağlayacak ve oyunun gerçekçi 3D görselleri vardır. Bus Simulator 2023 Apkonların hemen içeri atlamalarına izin verir. Mekanikler, Bus Simulator City Ride'da bulunanlara benzer. -Bus Simulator 2023 Update -All new buses -All new maps -New Physics -New Multiplayer -New Graphics

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir