Driving School Sim Apk 2022

7.7.0

Do you love driving cars? Driving School Sim 2020, the latest driving simulator will allow you to feel what driving a real car is! Driving School Sim 2020 allows you to get behind the wheel of the newest cars on the market!
APK indir
4.5/5 Oylar: 280,915
Geliştirici
Ovidiu Pop
Sürüm
7.7.0
Güncellendi
Sep 9, 2022
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Driving School Sim Apk

Driving School Sim Apk’nın tasarımcısı Ovidiu Pop, araba sürmeyi zevkli hale getirmek için nerdeyse ant içti ve böyle bir oyun hazırladı. Bu, orijinal Driving School Sim’in bir proxy’si ve değiştirilmiş bir versiyonudur. Mobil kullanıcılar için mevcut en karmaşık sürüş simülasyon oyunlarından biri. Oyun, gerçek afraba sürme dersleri almadan önce sürüş yapmamızı sağlar ve arabaları, otobüsleri ve kamyonları kontrol etmek için basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Driving School Sim Apk

Çeşitli otomotiv fonksiyonları ve nasıl çalıştıkları hakkında bilgi edinme fırsatı bulacaksınız. Basma sistemli otomatik şanzımanlı araçlar ve debriyaj sistemli manuel şanzımanlı araçlar dahil. Kullanıcı arayüzü, yönü kontrol etmenizi ve değişiklik yapmanızı sağlar. Araba kullanmayı öğrenmeye ek olarak, aşağıdakilerle de tanışacaksınız..

Driving School Sim Apk indir

Driving School Sim Mod Apk

Driving School Sim Mod Apk’da 80’den fazla seviyeyi tamamlayabilirsiniz ve bildiğiniz gibi, daha iyi dereceli karakterler ve süper arabalar yalnızca bu seviyeleri geçtikten sonra kullanılabilir. Bununla birlikte, mod varyasyonu ile seviyelerin kilidini açmak ve karakterlerinizi uygun gördüğünüz şekilde geliştirmek için sınırsız paranız var. Bayrağı Yakala ve diğerleri gibi akıllara durgunluk veren görevlere katılın. Oyunlar sürüş yeteneklerinizi teste tabi tutar ve gelişmenize yardımcı olur. Bu yüzden indirin ve uçmayı ve sürüklenmeyi öğrenmeye başlayın.

Yenilikler

- new exotic car available! Monster truck!
- new tuning upgrades!
- easy invite for multiplayer drag racing!
- more updates coming soon!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir