Driving School 2017 Apk Son Sürüm

5.0

Driving School 2017 is the newest driving simulator that will teach you to drive many different cars. Driving School 2017 features some amazing environments like cities, country roads, highways, deserts, mountains, etc...
APK indir
4.3/5 Oylar: 672,512
Geliştirici
Ovidiu Pop
Sürüm
5.0
Güncellendi
Jun 30, 2021
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Driving School 2017 Apk

Driving School 2017 Apk’da çeşitli otomobillerin direksiyonuna geçebilirsiniz. Çok sayıda otomobilin yanı sıra, bu eğlenceli oyun sizi hareket ettirecek gerçekçi 3D görsellere sahiptir.

Driving School 2017

Driving School 2017 Apk, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyun türlerine sahiptir. Şehri gezmek için serbest moda geçin veya zorluklarla başa çıkmak için başka bir oyun modu seçin veya hedefleri gerçekleştirmek için rakiplerle rekabet edin.

Driving School 2017 Apk

Driving school 2017 apk indir son sürüm

Driving School 2017 Apk’nın bir diğer önemli özelliği de kontrol mekanizmalarının çeşitliliğidir. Aracınızı akıllı telefonunuzdaki ivme ölçeri veya ekrandaki bir direksiyon simidini kullanarak döndürebilir ve otomatik ve manuel sürüş modları arasında seçim yapabilirsiniz, ikincisi vites değiştirmeyi ayırır ve dönüş yapmak için yön oklarını kullanır. Ayrıca ışıkları kullanmanız ve aracınızın hızını ayarlamak için fren pedalını kullanmanız gerekecektir. Ve park frenini serbest bırakmayı unutma, yoksa hemen puan kaybedersin. Driving School 2017 Apk’yı sitemizden ücretsiz 2022 son sürüm olarak indirebilirsiniz.

Driving School 2017 Apk, çeşitli üst düzey araçların nasıl sürüleceğini öğrenirken bir şehrin sokaklarını keşfetmenizi sağlar. Sezgisel kontroller ve yapılması gereken görevler nedeniyle her seviyeyi seveceğinizden emin olabilirsiniz. Emniyet kemerinizi bağlayın ve maksimum potansiyel puanı elde etmek için dikkatli ve verimli bir şekilde sürün.

Yenilikler

- Challenge mode available!
- New 2019 Cars available!
- Special Package offers!
- Bug Fixing!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir