Offroad Simulator Online Apk – Offroad Simulator 4×4

4.63

Offroad Simulator Online 4x4 Hile çevrimiçi deneyimi, genellikle oyuncunun tercihlerine göre çeşitli kategorilere ayrılır. Biri ne kadar ileri gidebileceğinizi belirlerken, diğeri sizi bir taşıma görevi almak için bir yere gönderecektir. İlk oyunda, seçtiğiniz her yeri keşfedecek ve seyahat edeceksiniz.
APK indir
3.9/5 Oylar: 99,445
Geliştirici
GameTOV
Sürüm
4.63
Güncellendi
Nov 17, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
490 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Offroad Simulator Online Apk

Offroad Simulator Online Apk, birçok kullanıcının aynı anda oynamasına izin veren çevrimiçi bir off-road sürüş oyunudur. Oyunun kontrollerine alışmak ve engebeli araziye uyum sağlama yeteneğinizi aşamalı olarak geliştirmek için biraz zaman harcayacaksınız.

Ayrıca Offroad Simulator Online Apk ile çeşitli arabaları deneyebilir ve kilidini açmak için zaman harcayabilirsiniz. Aynı zamanda, arkadaşlarınızla oynamak size başka faydalar sağlayacaktır.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Bus Simulator Pro Apk – Para Hileli

Offroad Simulator Online Apk
Offroad Simulator Online Apk

Offroad Simulator 4×4, oyuncuları keşfetmek için zaman harcayacakları farklı arazilerle dolu büyük bir evrene çeker. Zaten Offroad Simulator Online Apk çevrimiçi bir oyun olduğu için neredeyse hiçbir zaman tek başınıza deneyimlemeyeceksiniz. Bunun yerine bölgeyi diğer insanlarla keşfedeceksiniz. Aynı zamanda, yalnızca gelecekte mümkün olacak bazı ilgi çekici özellikler olacaktır.

Offroad Simulator Online 4x4 Hile
Offroad Simulator Online 4×4 Hile

Offroad Simulator Online 4×4 Hile

OyuncularOffroad Simulator Online 4×4 Hile’de, önceki simülasyon oyunlarında olduğu gibi otomobillerini iki el ve farklı kontrol özelliği düğmeleriyle kullanacaklar. Oyuncular, bu kontrol yeteneği ile farklı arazilerde sürüş yaparken zorlukları çözmek için özel yeteneklere ihtiyaç duyacaklar. Bu tipik bir durumdur çünkü bu oyundaki manzara oldukça çeşitlidir ve üstesinden gelmeniz için birkaç yükseklik vardır. Tabii ki, çok oyunculu işlerin üstesinden gelmeyi kolaylaştıracak.

Offroad Simulator 4x4
Offroad Simulator 4×4

Offroad Simulator Online 4×4 Hile çevrimiçi deneyimi, genellikle oyuncunun tercihlerine göre çeşitli kategorilere ayrılır. Biri ne kadar ileri gidebileceğinizi belirlerken, diğeri sizi bir taşıma görevi almak için bir yere gönderecektir. İlk oyunda, seçtiğiniz her yeri keşfedecek ve seyahat edeceksiniz.

Offroad Simulator Online 4x4 Hile Apk
Offroad Simulator Online 4×4 Hile Apk

Offroad Simulator Online Apk ile aracınız kolayca görülebilecek ve amacınız uygun yere seyahat etmek ve yakıt ikmali için doğru yeşil alanda durmak olacaktır. İkinci mod, birkaç araziyi geçtikten ve gerekli yere vardıktan sonra belirli bir işi almayı içerir. Hedefi başarıyla tamamladığınızda, kazandığınız para miktarını gösteren bir fragman arkanızda görünecektir. Oyunda çeşitli arabaları denemek istiyorsanız faydalı olacaktır.

Offroad Simulator Online 4x4 Apk Hile
Offroad Simulator Online 4×4 Apk Hile

Çevrimiçi Offroad Simülatörü gibi bir simülasyon oyunu oynadığınızda, çeşitli arabaları denemek isteyeceksiniz. Onları açmak ve harita üzerinde istediğiniz yere götürmek için zaman ayıracaksınız. Bu oyun aynı zamanda kamerayı değiştirme yeteneğine de sahiptir.

En iyi görüş açısını seçme ve sizi herhangi bir noktada raydan çıkarabilecek kötü arazilerden kaçınma yeteneğine sahipsiniz.

Daha önce de söylendiği gibi, çok oyunculu bir oyunda destek olan her zaman faydalı bir yön olacaktır. Çekme kancası düğmesi ekranda görünecek ve bir arabayı çekmek için kullanılacaktır. Arkadaşınız yokuş yukarı yürümekte zorluk çekiyorsa, onlara yardım edeceğinizin nedeni budur.

Yenilikler

Offroad Simulator Online Apk, birçok kullanıcının aynı anda oynamasına izin veren çevrimiçi bir off-road sürüş oyunudur. Oyunun kontrollerine alışmak ve engebeli araziye uyum sağlama yeteneğinizi aşamalı olarak geliştirmek için biraz zaman harcayacaksınız. Ayrıca Offroad Simulator Online Apk ile çeşitli arabaları deneyebilir ve kilidini açmak için zaman harcayabilirsiniz. Aynı zamanda, arkadaşlarınızla oynamak size başka faydalar sağlayacaktır.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir