Tantan Apk İndir – Apkgemisi

5.6.2.2

Tantan Apk'nın mühendisleri, yapay zekayı mallarına dahil etmek söz konusu olduğunda istisna değildir. Tantan'ın uygun uygulama sayesinde 90 milyondan fazla üyesi var ve milyonlarca kullanıcı mükemmelliğini sıcak bir şekilde övüyor.
APK indir
3.7/5 Oylar: 1,296,063
Geliştirici
Tantan Hong Kong Limited
Sürüm
5.6.2.2
Güncellendi
Feb 7, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
92 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tantan Apk İndir

Flört etmek veya bir hayat arkadaşı bulmak, günümüzün çılgınca günlük yaşam hızında her zamankinden daha zorlaştı. Bu zihniyeti anlamak, bir dizi flört Uygulamalar ortaya çıktı, özellikle Tinder, en başarılı sitelerden biri olarak kabul edilen, dünya çapında milyonlarca çifti birbirine bağlıyor.

Öte yandan Tantan apk indir, 100 milyondan fazla indirme ve 1 milyondan fazla iyi inceleme ile aşağılık olmayan ve piyasadaki diğer rakiplere kıyasla çekiciliğini gösteren harika bir arkadaşlık uygulaması olarak kabul etti.

Tantan Apk

Genellikle yapay zeka olarak bilinen yapay zeka, modern yaşam üzerinde önemli etkisi olan yeniliklerden biridir. Eğitim, sağlık, eğlence ve teknoloji dahil hayatın hemen her alanında güçlü ve başarılı bir şekilde kullanılır.

Tantan Apk’nın mühendisleri, yapay zekayı mallarına dahil etmek söz konusu olduğunda istisna değildir. Tantan’ın uygun uygulama sayesinde 90 milyondan fazla üyesi var ve milyonlarca kullanıcı mükemmelliğini sıcak bir şekilde övüyor.

Tantan İndir
Tantan İndir

Bu, 2014 yılında Çinli kodlayıcılar tarafından oluşturulan mobil platformda popüler bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Tantan Apk’nın mucidi daha önce bu tarayıcının, birbirleriyle bağlantı kurmak için benzer ilgi alanlarına sahip bir eş ve sevgili arayanlar için bir köprü olacağını belirtmişti.

Tantan
Tantan

Tantan İndir

Muhtemelen Tantan İndir, o kadar popüler ve tanındığında yaptıkları gibi, özellikle milyarlarca insanın bulunduğu ülkedeki en iyi flört uygulamaları arasındaydı. Tantan İndir genel olarak dünyanın ilk üçü arasında.

Dahası, Tinder’den yalnızca neredeyse iki yıl daha uzun süredir mevcut olmasına rağmen, Tantan aynı özelliklerin ve stillerin çoğuna, özellikle de Tinder’in rakiplerinden çok daha üstün olan daha iyi yapay zeka ile kategorize edilen avatarları tespit etme kapasitesine sahiptir.

İndir Tantan çet
İndir Tantan çet

Bununla birlikte, mevcut yalnız bağlantınız hakkında endişelenmeyin. Çünkü Tantan, iyi bir ilişki kurmanın getirdiği endişeyle başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Arkadaşlarınızla bağlantı kurmak veya benzer ilgi alanlarına sahip biriyle tanışmak hiç bu kadar kolay ve kullanışlı olmamıştı.

Birçok insan sanal buluşmayı gerçekçi olmayan ve doğal olmayan olarak görebilir. Ancak bunun nedeni, hayatta çok utangaç olmaları veya kalplerini kimseye vermek için duygusal hile yapmaktan korkmalarıdır. Diğerleri aynı eski rutinden bıkmış olabilir: aramak, mesajlaşmak, telefon etmek, birbirlerini tanımak, sadece sefalet ve umutsuzluğa düşmek.

Yenilikler

Öte yandan Tantan apk indir, 100 milyondan fazla indirme ve 1 milyondan fazla iyi inceleme ile aşağılık olmayan ve piyasadaki diğer rakiplere kıyasla çekiciliğini gösteren harika bir arkadaşlık uygulaması olarak kabul etti.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir