Tango Son Sürüm Apk İndir

8.15.1664193722

Tango is a social live community app with over 400 million people around the world!
APK indir
4.3/5 Oylar: 4,139,190
Geliştirici
Tango
Sürüm
8.15.1664193722
Güncellendi
Oct 5, 2022
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tango APK

Tango APK, herkese benzersiz, yetenekli videolar sunar. Ayrıca, uygulama video yayınlayan kişilerle ilgilidir. Bazı yabancılar zaten uygulamada olan videoları yeniden yükler. Üstelik Tango apk ile yaratıcılığı geliştirmenin en iyi yolu bu değildir. Tango Son Sürüm Apk İndir, çeşitli işlevlere sahip bir sistem inşa ettiği bir videoyu gösterir. Örneğin, Tiktok içerik oluşturucularının çoğu uygulamanın işlevlerinin farkındadır.

Tango Son sürüm

Tango Son Sürüm, aynı zamanda yetenekleri bir bolluk ile harika bir video oluşturma yaklaşımı vardır. Tango MOD APK içerik oluşturmak için çeşitli seçenekler sunar. Her kullanıcı canlı yayınlara çeşitli filtreler uygulayabilir. Google Play Store’da çok sayıda içerik paylaşım ağı bulunmaktadır. Facebook ve İnstagram gibi en popüler sosyal medya platformları sadece canlı yayın seçenekleri sunuyor.

Tango Son Sürüm Apk
Tango Son Sürüm Apk

Tango Mod APK

Tango MOD APK, önemli ölçüde optimize edilmiş canlı yayınları içerir. Bu canlı yayın işlevi çoğu sosyal sitede mevcut değildir. Çünkü yüksek kaliteli ürünler ve büyük sunucular gerektiriyor. Ancak, bu uygulama bir video içerik sağlayıcı platformu ile canlı akış için özel olarak tasarlanmıştır.

Tango indir Türkçe

Kullanıcılar istedikleri zaman hem canlı hem de önceden kaydedilmiş videoları izleyebilirler. Yeni kişileri ve içerik oluşturucuları bulmak için arama özelliğini kullanın. YouTube platformunda çok sayıda öğretici ve materyal var. Ancak, bu içerikler zaten kaydedilmiştir. Tango MOD APK, kullanıcıların videoları gerçek zamanlı olarak görüntülemelerini ve yorumlar yoluyla soru sormalarını sağlayan canlı bir akış işlevi içerir. Sonuç olarak, herhangi bir yaratıcı içerik üreticisi her an malzeme tedarik edebilir. Canlı yayın için zaman sınırı yoktur.

Yenilikler

- Enhanced video and audio quality
- A lot of fixes and other improvements

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir