Messenger Apk İndir

379.1.0.23.114

Be together whenever, with our free* all-in-one communication app, complete with unlimited text, voice, video calling and group video chat features.
APK indir
4.0/5 Oylar: 85,267,136
Geliştirici
Meta Platforms Inc.
Sürüm
379.1.0.23.114
Güncellendi
Sep 28, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Messenger İndir

Messenger İndir, Android ve iOS için harika bir hepsi bir arada iletişim programıdır. Herkesin doğrudan programda sohbet etmesini sağlayın. Uygulama kullanıcılarıyla sohbet etmeye başlamak için mesajları hızlı bir şekilde senkronize edin. Sınırsız metin sohbet etmek ve sınırsız metin alışverişi yapmak için sınırsız yazın.

Messenger indir ücretsiz

Messenger Apk İndir ile herhangi bir medya dosyasını uygulama ile paylaşın. Konuşma bölümündeki paylaşılan medya dosyaları, yerleşik müzik ve video oynatıcı kullanılarak oynatılır. Tanıdığınız kişilerle iletişim kurmak için kişilerinizi uygulamayla senkronize edin. Facebook ve İnstagram’dan arkadaşlar uygulamaya eklenebilir. Bu Messenger Apk İndir kullanarak tüm arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Vanish moduna da erişilebilir, bu da herkes için eğlenceli bir bonus vardır.

Facebook messenger indir

Çapraz uygulama özelliği artık Messenger APK tarafından desteklenmektedir. Doğal olarak, Facebook ve İnstagram arkadaşlarıyla iletişim kurabilir. Mark Zuckerberg İnstagram programını meşru bir geliştiriciden satın alıyor. Mark, İnstagram’ı satın aldıktan sonra ürünlerinde çeşitli iyileştirmeler yapar. Evet, tümleşik mesajlaşma özelliği yayınlanmış ürünlerine dahil edilmiştir. Ancak Facebook, entegre mesaj işlevini tüm ürünlerinden devre dışı bırakmıştır. Artık bu uygulamaya bir mesajlaşma işlevi ekleyecekler. Bu program tüm mesaj paylaşım metnini oluşturmak için kullanıldı.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir