101 Yüzbir Okey Plus Apk – Son Sürüm Apkgemisi

9.3.7

Milyonlarca kişinin oynadığı 101 Okey oyunu 101 YüzBir Okey Plus şimdi Android'te, hem de ücretsiz !
APK indir
4.0/5 Oylar: 2,552,550
Geliştirici
Zynga
Sürüm
9.3.7
Güncellendi
15 Eyl 2022
Gereksinimler
6.0
Boyut
84 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

101 Yüzbir Okey Plus İndir

Milyonlarca kullancısı olan, ister çevirim içi isterse internetsiz oynayabileceğiniz harika bir okey oyunu. 101 Yüzbir Okey Plus İndir oynamayı seven kullanıcılar için ise hızlı bir uygulama olması oyunun diğer bir artı özelliğidir. Peki neden 101 okey plus apk tercih edilmelidir.

101 Yüzbir Okey Plus Apk’yı rakiplerinden üstün kılan özellikler nelerdir? Bu gibi soruların cevaplarını yazımızda açıklayalım.

Okey plus apk indir

101 Yüzbir Okey Plus Apk Son Sürüm

Oyunumuz ücretsiz bir oyundur. Facebook’ta milyonlarca kullancısı olan bu oyunda arkadaşlarınızla kendinize özel masa açabilir ve tanıdıklarınızla 101 Yüzbir Okey Plus İndir uygulamasında buluşabilirsiniz.

İnternetin az çektiği yerlerde dahi uygulama oldukça seri çalışmakta ve donma yapmamaktadır. Sohbet bölümü vardır. İsterseniz bu bölümü kapatabilirsiniz. Facebook hesabıyla girebileceğiniz gibi, misafir olarak farklı bir kimlikle de oynamak mümkündür.

101 Yüzbir Okey plus apk indir

Hemen oyna bölümüne tıklarsanız, sistem size bir masa kurar ve bekleyen kişilerden bir oyuncu topluluğunu hızlıca oluşturur. Oyun oynamak değil sinek olmayı istiyorum, masa izleyeceğim diyenler için de, herkesin elini görebileceğiniz şekilde, açık olan masalardan birine girip oyunu izleyebilirsiniz.

101 yüzbir okey plus giremiyorum

Okey Plus uygulamasına giremeyen oyuncuların, indirdikleri uygulamayı güncelleştirmeleri gerekir ya da sitemizde ücretsiz ve beklemeden uygulamanın 101 yüzbir okey plus son sürümünü indirmelerini öneririm.

İyi oyunlar, bol çinkolar dilerim. Çifte okeyler sizlerle olsun.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir