Kick The Buddy Apk Hile Android Oyun – Apkgemisi

1.5.9

Kick the Buddy hile apk oyunumuza katıldığınızda çok eğlenecek ve rahat edeceksiniz. Kuşkusuz, vurmanız, tekmelemeniz ve eziyet etmeniz için bir gemi olarak hizmet etmeye istekli hiçbir eşya veya hayvan olmayacaktır. Kick the Buddy hile apk'deki oyuncak bebek ve eşyalar, üzerlerinde yaptığınız eylemler üzerinde herhangi bir zaman sınırı veya kısıtlama olmaksızın istediğiniz her şeyi yapmanıza izin verecektir.
APK indir
4.3/5 Oylar: 3,516,198
Geliştirici
Playgendary Limited
Sürüm
1.5.9
Güncellendi
Feb 13, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
111.7 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kick The Buddy Apk Hile

Kick the Buddy Apk Hile, gerginliği gidermenize yardımcı olacak hafif yürekli bir aksiyon oyunu olacak. Oyunun kendine özgü zevklerini tahmin edemezsiniz. Oyuna entegre edilmiş birçok harika bileşenle hem harika bir yatıştırıcı oyun hem de ilgili bir aksiyon oyunudur. Milyonlarca insan bunu duydu ve eğlence amaçlı bu oyuna katıldı ya da oyuncular işte uzun bir günün ardından gevşemek için bir eğlence keşfetmek istiyor.

Endişelerinizi süresiz olarak kafanızda tutmayın. Arkadaşını tekmelemek onlardan kurtulmayı kolaylaştırır. Eminim bu oyunun sadece adıyla ne kadar ilgi çekici olduğunu söyleyemezsiniz. Ne kadar ilgi çekici ve çekici olduğunu anlamak için bunu kendiniz deneyimlemelisiniz.

Kick the Buddy Apk Herşey Açık

Kick the Buddy apk Herşey Açık, birçok etkileşimli aksiyon yönüne sahip stres giderici bir oyundur. Oyuncular bu oyunu oynadıklarında ne yapacaklar? Kazanmak için sadece birkaç rakiple savaşmalısın. Hayır, bir bebeğe ve tokat ve yıkıcı darbeler de dahil olmak üzere çeşitli farklı rakiplere kötü davranışlar yapabileceksiniz. Hatta ateş edebilir, buzu kapatabilir, dart fırlatabilir ve Tanrı’nın gücünü çağırabilirsiniz. Yorulmadan istediğin kadar oynayabilirsin.

Kick the Buddy apk Herşey Açık
Kick the Buddy apk Herşey Açık

Kick the Buddy apk Herşey Açık kadar gerginliği etkili bir şekilde azaltabilecek başka bir egzersiz yoktur. Bebeğe zarar verme korkusu olmadan fiziksel eylemler yaparak gücünüzü gösterebilirsiniz. Oyundaki oyuncak bebek ve canavarların yorgunluğunuzun kaynağı olduğuna inanma hakkınız var. Yumruklayayım mı? Ona işkence etmek gerçekten çok basit. Oyunda sunulan eylemleri kullanarak istediğiniz her şeyi yapın. Bunu yaparak, şüphesiz gerginlik seviyenizi düşüreceksiniz ve gün devam edecek.

Kick The Buddy Apk Hile indir

Çok sayıda heyecan verici aksiyon yönü ve eğlenceli özellikler, gevşemeniz ve sorunlarınızı unutmanız için güvenli bir sığınak sağlayabilir. Sıkıcıysa, her hareketi birer birer yapmak zorunda değilsiniz. Tüm enerjinizi, sizi tüketen şeyleri tek bir yumruğa veya daha özel olarak tüm gücünüzü muhteşem bir kombinasyon oluşturmaya atın.

Bebeği tekrar tekrar dövüp mermilerle ateşlerseniz, gücü tükenecek ve kederinizin ve baskınızın buharlaştığına inanacaktır. Sadece bu da değil, bebeğe defalarca dart fırlatabilir, tüm enerjisini kaybedene kadar arabayı içine sokabilirsiniz. Endişelenme. Bir bebek tekrar görünecek ve daha da tuhaf aksiyon kombinasyonları yapabileceksiniz.

Kick the Buddy APK elmas hilesi indir

Kick the Buddy APK elmas hilesi’nde hangi sürprizler sizi bekliyor? Sunduğumuz ayırt edici özellikleri fark ettiniz ve takdir ettiniz mi? Yaklaşık 3 milyon kişi deneyime katılmaya karar verdi ve katkıda bulunduğumuz benzersiz bileşenlerden heyecan duyuyorlar. Oyuncular bu oyunu oynarken gerçek fiziksel aktiviteler yapabilecekler.

Kick the Buddy APK elmas hilesi
Kick the Buddy APK elmas hilesi

Baskı altında çalışıyorsanız, büyük olasılıkla bir evcil hayvanla sohbet etmeyi veya daha iyisi bir aksiyon oyunu oynamayı ve oyundaki bebeği bir gerilim nesnesi olarak görmeyi tercih edeceksiniz. İşkence yapın, yumruklayın ve onunla başka eylemler gerçekleştirin; Daha da iyisi, hoşunuza giden bir silah seçin ve savaşmaya başlayın.

Kick the Buddy hile apk

Kick the Buddy hile apk oyunumuza katıldığınızda çok eğlenecek ve rahat edeceksiniz. Kuşkusuz, vurmanız, tekmelemeniz ve eziyet etmeniz için bir gemi olarak hizmet etmeye istekli hiçbir eşya veya hayvan olmayacaktır. Kick the Buddy hile apk’deki oyuncak bebek ve eşyalar, üzerlerinde yaptığınız eylemler üzerinde herhangi bir zaman sınırı veya kısıtlama olmaksızın istediğiniz her şeyi yapmanıza izin verecektir.

Kick the Buddy hile apk oyununda kendin olabilseydin harika olurdu. Daha heyecan verici faaliyetlerde bulunma yetkisine sahipsiniz. En önemlisi, patronun üstesinden gelmek için gücünüze güveneceksiniz. Bu oyunda tüm yaratıkları yenen siz olacaksınız. Her şeyi havaya uçuracak ve seni uykulu yapan her şeyi yok edeceksin. Bu sadece bu oyunda mümkündür. Mümkün olduğunca keyifli anların tadını çıkarmak için ne olursanız olun bu oyuna katılın.

Yenilikler

Kick the Buddy APK elmas hilesi'nde hangi sürprizler sizi bekliyor? Sunduğumuz ayırt edici özellikleri fark ettiniz ve takdir ettiniz mi? Yaklaşık 3 milyon kişi deneyime katılmaya karar verdi ve katkıda bulunduğumuz benzersiz bileşenlerden heyecan duyuyorlar. Oyuncular bu oyunu oynarken gerçek fiziksel aktiviteler yapabilecekler.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir