Crash Heads Apk Hile Son Sürüm

1.5.2

Bir sonraki bölüme geçmek için onları balta ve diğer güçlü silahlarla öldürmelisiniz. Crash Heads Apk Hile, okçuluk takımı oyunlarının özelliklerini yukarıdan aşağıya aksiyon rpg'leriyle harmanlayan yukarıdan aşağıya bir aksiyon rpg'sidir.
APK indir
3.9/5 Oylar: 7,030
Geliştirici
Playgendary Limited
Sürüm
1.5.2
Güncellendi
Jan 19, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
148 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Crash Heads Apk

Bir okçuluk takımı oyunu olan Crash Heads Apk, yukarıdan aşağıya bir aksiyon rol yapma oyunudur. Büyük bir çarpışma savaşı başlatın ve kahramanları zafere götürürken tüm düşmanları yok edin. Muazzam saldırılar ve düşman dalgaları ile hızlı tempolu bir takım atış oyununun ortasındasınız. Her takım oyununun macerasında, kahraman ve büyü kartları bir ila beş kişilik gruplar halinde dağıtılır. Hepsini toplarsanız, özel karakterlerin kilidini açabilir ve benzersiz sihir numaraları gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunun çeşitli kıvrımlarını ve dönüşlerini ortaya çıkarmak için farklı kahramanlar ve takımlarla denemeler yapın. Okçular, buz büyücüleri, çekiçler ve bu tür diğer yaratıklar boğaların, sihirbazların ve av köpeklerinin yanında bulunur.

Crash Heads Apk Hile

Bir sonraki bölüme geçmek için onları balta ve diğer güçlü silahlarla öldürmelisiniz. Crash Heads Apk Hile, okçuluk takımı oyunlarının özelliklerini yukarıdan aşağıya aksiyon rpg’leriyle harmanlayan yukarıdan aşağıya bir aksiyon rpg’sidir. Kahramanları canavarca rakiplerine karşı zafere götürürken, sizin yararınıza destansı bir çarpışma savaşı kullanın. Muazzam saldırıların, düşman dalgalarının ve geleneksel squad arrow oyununda yeni bir dönüşün ortasındasınız.

Oyunun çeşitli özelliklerini keşfetmek için yeni ve ilgi çekici takım kombinasyonları oluşturmak için farklı kahramanlarla denemeler yapın. Bir okçu, bir buz büyücüsü, bir çekiç ve diğerleri boğalara, büyücülere ve köpeklere karşı çukurlaştırılır. Onları güçlü baltanızla savuşturun ve bir sonraki seviyeye geçin.

Crash Heads Apk Hile Son Sürüm İndir

Takım oyunları için macera desteleri genellikle kahramanlar ve büyülü yeteneklere sahip bir ila beş kart içerir. Hepsini toplarsanız, özel karakterlerin kilidini açabilir ve benzersiz sihir numaraları gerçekleştirebilirsiniz. Farklı becerilere ve oyun stillerine sahip kahraman grupları oluşturun. Crash Heads Apk Hile Son Sürüm İndir ile düşmanlarınızı balta, mızrak veya ok ve yay ile yok ederken nefis ara sahnelerin tadını çıkarın. Meteor yağmurları, ürpertici sıcaklıklar ve iyileştirme yetenekleri gibi görkemli büyüler yapılabilir. Bir parmak hareketiyle tüm işgücünüzü yönetebilirsiniz. Son çarpışma başladı.

Yenilikler

Bir okçuluk takımı oyunu olan Crash Heads Apk, yukarıdan aşağıya bir aksiyon rol yapma oyunudur. Büyük bir çarpışma savaşı başlatın ve kahramanları zafere götürürken tüm düşmanları yok edin. Muazzam saldırılar ve düşman dalgaları ile hızlı tempolu bir takım atış oyununun ortasındasınız.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir