GTA 5 Apk İndir Son Sürüm

v1.08

GTA 5 mobil telefonlarda oynamak için hazırlanan beta sürümü oynayanlar açısından oldukça beğenilen bir oyun. Önceki serilerine benzer özellikler taşımasına rağmen GTA 5 mobil android tlefonlarda apk olarak indirilmektedir.
APK indir
2.8/5 Oylar: 19
Sürüm
v1.08
Güncellendi
9 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
2,65 GB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

GTA 5 Apk

GTA 5 mobil telefonlarda oynamak için hazırlanan beta sürümü oynayanlar açısından oldukça beğenilen bir oyun. Önceki serilerine benzer özellikler taşımasına rağmen GTA 5 mobil android tlefonlarda apk olarak indirilmektedir. Sitemizden oyunun son sürümünü bulmanız mükündür.

Gta 5 apk Rockstar Games tarafından hazırlanması planlanan bit oyundur. Ancak oyun firmasından önce bu tarz oyun severler tarafından oluşturulmuş bir oyun olduğu için beta sürümü deniyor. Oyun 4 kişilik bir grup halinde oynanmaktadır.

Gta 5 apk indir

GTA 5 Nasıl Oynanr?

GTA 5 Apk, oynanması için 4 kişilk bir ekip olunuyor. Bu ekip içinden 1 kişi yasa dışı bir olaya karışıyor ve oyun başlamış oluyor. Polisler bu zanlıları yakalarken onlar da polisten kaçmanın yollarını aramaktadır. Oyun kendi içinde oyuncuları yapmaları gerken görevler hakkında yönlendirmektedir. Bu durum kolay kaçış yolları açısından oldukça iş görmektedir.

Gta 5 mod apk indir

GTA 5 Apk İndir

Oyunda bir çok silah bulunmaktadır. Paranızın durumuna göre silah tercih etmek zorunda kalıyorsunuz. Oyunda el bombası, silah ya da sis bomnası olmadan birine saldırmak oldukça güç. Bunun için bütçenize göre silah almalısınız.

Oyunda yaptığınız görevler neticesinde ödül veya hediye alıyorsunuz. Bu aldığınız ödüllerle yeni silahlar almaya hak kazanıyorsunuz. Ödülleri biriktirebilir veya saklayabilirsiniz. Ne kadar çok ödül kazanırsanız o kadar çok silah veya araç alma ikanınız olacaktır.

Gta 5 mod apk

Gta 5 Apk indir modern bir dövüş oyunu rolünde bir uygulamadır. Oyundaki grafikler ve olaylar gerçek hayattakine benzer yapılmıştır. Araçların benzinlerinin bitmesi, silahın tutukluluk yapması gibi aksilikler olasıdır. Bu durumun oyuna daha da heyacan kattığı söylenebilir.

Denenmesi gereken, rol yapma oyunlarından bir tanesi olan GTA 5, şiddet unsurları içermesi muhtemel bir oyundur. İyi oyunlar dileri.

 

 

4 yorum "GTA 5 Apk İndir Son Sürüm"

  1. Ahmet diyorki:

    Oyun çok güzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir