Mental Hospital V Hile Apk İndir

2.00

Bir Android birinci şahıs korku oyunu olan Mental Hospital V Hile Apk'daki kurumun koridorlarında gezinin. Mark adlı bir gazetecinin akıl hastanesinde açıklanamaz bir şekilde kaçırılmasından sonra, oyun üzerinde çalışan tüm ekibin öldüğü keşfedilir.
APK indir
4.0/5 Oylar: 6,101
Geliştirici
AGaming+
Sürüm
2.00
Güncellendi
Mar 13, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
305 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bir Android birinci şahıs korku oyunu olan Mental Hospital V Hile Apk’daki kurumun koridorlarında gezinin. Mark adlı bir gazetecinin akıl hastanesinde açıklanamaz bir şekilde kaçırılmasından sonra, oyun üzerinde çalışan tüm ekibin öldüğü keşfedilir.

Mental Hospital V Hile Apk İndir
Mental Hospital V Hile Apk İndir

Mark, hasta kız kardeşi tarafından hastaneye götürülür ve soruşturması boyunca, tesisin en karanlık sırlarını keşfetmek için hastanenin ürkütücü salonlarıyla yüzleşmesi gerekir. Bu oyunda, oyuncu Alice’in kim olduğunu bulmalı ve kardeşimin ya da onun hayatta kalmasını belirleyebilecek zor bir karar vermelidir. Bu muhtemelen korkunç durumdan kaçmaya çalışın ve bir karar verin.

Mental Hospital V Hile Apk

Mental Hospital V Hile Apk, mükemmel estetiğe sahip korkunç bir birinci şahıs hayatta kalma korku oyunudur. Bu atmosferik korku oyununda öfkeli kovalamaca ve ölümcül canavarlarla dolu korkunç anlar yaşayacaksınız. Asla, asla, asla karanlıkta yalnız oynama.

Mental Hospital V Hile Apk’nın başlangıcında, gazeteci Mark hastaneyi hızlı bir şekilde inceliyor. Hepsi açıklanamayan koşullar altında yok oldu ve o ortadan kayboldu. Kardeşi çözüm arıyordu. Olanları ve Elise’in kim olduğunu bir araya getirmeye çalışırken size zor bir ikilem sunulur: Kardeşinizi kurtarmak veya hayatta kalmak ve neler olduğunu keşfetmek için hayatınızı feda edin. Zorlu bir görev için desteğiniz gereklidir. Her zaman bir çıkış yolu vardır.

Mental Hospital V Mod Apk

Mental Hospital V Mod Apk’yi mümkün olan en kısa sürede aramak için yedi güçlü neden vardır. Oyunda birkaç tehlikeli yaratık ve canavar var. Ayrıca oynamak için çok daha fazla seviye var. Bu video kamera, ışıklar söndüğünde bile kaliteli görüntüler yakalayabilir.

Mental Hospital V Mod
Mental Hospital V Mod

Böylesine ilginç ve şaşırtıcı bir anlatı göz ardı edilemez. Oyundaki görseller mobil cihazlarda harika görünüyor ve mikro işlemler yok. Bu oyun bir korku hayranı için her şeye sahiptir: hızlı aksiyon, korkunç canavarlar, şok oyuncular ve korkunç bir ortam.

Yenilikler

Mental Hospital V Mod Apk'yi mümkün olan en kısa sürede aramak için yedi güçlü neden vardır. Oyunda birkaç tehlikeli yaratık ve canavar var. Ayrıca oynamak için çok daha fazla seviye var. Bu video kamera, ışıklar söndüğünde bile kaliteli görüntüler yakalayabilir.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir