Armored Squad Mechs vs Robots Apk Mod

2.7.8

Armored Squad is a fast paced online action with mechs, robots and tanks with colorful graphics.
APK indir
4.4/5 Oylar: 48,861
Geliştirici
FoxForce Games
Sürüm
2.7.8
Güncellendi
Mar 15, 2023
Gereksinimler
5.1
Boyut
133 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Armored Squad Mechs vs Robots Apk, tanınmış nişancı türüne dayanan ancak yeni bir tasarıma sahip eğlenceli bir oyun olacak. Oyuna geliyorlar; Her şeyin her zamankinden daha gelişmiş ve çağdaş olduğu teknolojik bir evrene dalmış olacaksınız. Sonuç olarak, robotlar insanların yaşamlarında giderek daha fazla üretilmekte ve ortaya çıkmaktadır. Savaşırken bile, insanlar artık sadece kontrol etmek için arkada duracak ve her şey robot tarafından ele alınacak.

Armored Squad Mechs vs Robots Apk
Armored Squad Mechs vs Robots Apk

Armored Squad’a ilk girdiğinizde oyunun geleceğin dünyasında geçtiğini anında görebilirsiniz. İnsanlığın bilim ve teknolojisinin, akımın çok ötesinde yeni zirvelere ulaştığı söylenmelidir. Sonuç olarak, robotlar insanlara çeşitli faydalar sağladıkları için dünya çapında hızla daha popüler hale geliyor. Sadece günlük yaşamda yararlı olmakla kalmaz, aynı zamanda bireylerin kendi güçlerini kullanmadan birbirleriyle savaşmalarına da izin verir.

Armored Squad Mechs vs Robots Apk indir Mod
Armored Squad Mechs vs Robots Apk indir Mod

İnsanların artık birbirleriyle savaşmak için savaşa gitmelerine gerek kalmayacak, sadece arkaya oturup robotlarını kendileri için yapmaya yönlendirecekler. Son derece güçlüler ve en karmaşık ve en yeni silahlarla savaşacaklar. Böylece savaş resmen başladı; Zorlu robot savaşçılarından birinin rolünü üstlenecek ve diğer robotlarla savaşacaksınız. Savaşa girin ve hayatta kalan son kişi olmak için tüm gücünüzü kullanın.

Diğer birçok başlığın aksine, bu, bazılarına aşina olan ancak şu anda yaygın olarak bilinmeyen bir kooperatif TPS tarzında oynanır. Sonuç olarak, bu tür bir oyuna yeni başlayan bireyler için uyum sağlaması biraz zaman alacaktır.

Armored Squad MOD APK unlimited money

Takımınız, diğer tarafa her seyahatinizde puan alacak ve geri getirmek için bir kas alacak ve bunun tersi de rakip takım için olacaktır. Sonunda en çok puanı alan, yani en çok bayrak kazanan takım kazanacak. Rakibiniz sizi yok etmek için silah kullanmak da dahil olmak üzere sizi durdurmanın yollarını keşfedeceğinden, bu inandığınız kadar basit değildir. Bu nedenle Armored Squad MOD APK unlimited money, en iyi stratejileri geliştirmek için her zaman takım arkadaşlarınızla etkili bir şekilde çalışın.

Buna ek olarak keşfetmeniz ve keyfini çıkarmanız için birçok ek oyun modu olacak. Harita üzerinde belirlenmiş noktalar olacağı için Kontrol Noktası moduna benzer ve amacınız kazanmak için bu pozisyonları işgal etmektir. Ya da Ölüm Maçı modu, büyük olasılıkla keyif alacağınız heyecan verici bir seçenek çünkü bu moddaki yaşam sonsuzdur; Tüm rakipleri yok edeceksin ve en çok insanı öldüren kazanır.

Armored Squad Apk indir Mod
Armored Squad Apk indir Mod

Armored squad mod apk

Diğer bir benzersiz özellik ise, internet bağlantınız olmasa bile, oyun deneyiminin normal ve kesintisiz olarak keyfini çıkarabilmenizdir, çünkü oyun, ağ bağlantınız olsun ya da olmasın oynamak için 60’tan fazla farklı seviye içerir. Ancak Armored squad mod apk, diğer oyunculara karşı değil, bilgisayara karşı oynayacaksınız, ki bu hala denemek için heyecan verici.

Zırhlı Kadro, kaçırılmayacak ve hemen oynanması gereken yenilikçi ama heyecan verici bir oynanışa sahip bir oyundur. Açık fütüristik bir ortam, en güçlü robot olmak için keşfinizi ve ölümcül çatışmalara katılımınızı bekliyor.

Yenilikler

- bug fixes

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir