FS 14 Apk Para Hilesi

1.4.4

Mobil ve tablet üzerinde Simülatörü 14 Tarım da tarım kariyer başlayın! Sizin hasat hayallerini yerine getirmek için çiftlik ve alanları kontrol altına almak.
APK indir
4.0/5 Oylar: 993,318
Geliştirici
GIANTS Software
Sürüm
1.4.4
Güncellendi
17 Tem 2017
Gereksinimler
2.3.3
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Farming Simulator 14 Apk İndir

Farming Simulator 14 apk, açık bir ortamda müreffeh bir çiftçi olarak oynadığınız bir oyundur. Deutz-Fahr, Lamborghini, Kuhn, Amazone ve Krone gibi çeşitli tarım ekipmanlarıyla donatılmış en az 10 orijinal markalı otomobil kullanmalısınız. uygulamanın en güncel sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Fs 14 hile

Her aracın direksiyon sistemi benzersiz olduğundan, küçük bir 4×4’te olduğu gibi bir biçerdöver biçerdöverle aynı deneyime sahip olmayacaksınız. Her aracın farklı bir tepe hızı ve özellikleri vardır. İndirme linkinde fs 14 için hile bölümü vardır. Sınırsız para ile çiftliğinizi daha da güçlendirin.

fs 14 hilelisi indir

Farming Simulator 14’ün en çekici yönlerinden biri, hasat ettiğiniz her şeyi kar için satma yeteneğidir. Başka bir deyişle, sadece araba kullanamaz ve hasat edemezsiniz, aynı zamanda ürünlerinizi ve paranızı da yönetebilmelisiniz. Ne satılacağını ve ne zaman satılacağını bilmek, çiftliği etkin bir şekilde işletmek için kritik öneme sahip olacaktır.

Farming simulator 14 hile

Farming Simulator 14 hile, çeşitli tarım ekipmanlarını kullanabileceğiniz, topladığınız ürünleri en yüksek teklifi verene satabileceğiniz ve genellikle köy hayatının tadını çıkarabileceğiniz mükemmel bir tarım simülatörüdür. Bütün bunlar, artı harika görseller.

Yenilikler

• Improved in-app purchase reliability

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir