Farming Simulator 20 Son Sürüm

0.0.0.81 - Google

Farming Simulator 20 sizi heyecan verici tarım dünyasına sürüklüyor. Çeşitli mahsulleri toplayın, domuz, inek ve koyun hayvanlarınıza iyi bakın ve şimdi çiftliğinizi çevreleyen devasa araziyi yepyeni bir şekilde keşfetmek için kendi atlarınıza binin.
APK indir
2.6/5 Oylar: 40,577
Geliştirici
GIANTS Software
Sürüm
0.0.0.81 - Google
Güncellendi
Jul 13, 2022
Gereksinimler
7.0
Boyut
698 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

FS 20 Apk İndir

Farming Simulator 20 sizi heyecan verici tarım dünyasına sürüklüyor. Çeşitli mahsulleri toplayın, domuz, inek ve koyun hayvanlarınıza iyi bakın ve şimdi çiftliğinizi çevreleyen devasa araziyi yepyeni bir şekilde keşfetmek için kendi atlarınıza binin. Daha fazla makine ve çiftlik büyümesine yatırım yapmak için para kazanmak için ürünlerinizi rekabetçi bir pazarda satabilirsiniz. Üstelik Farming Simulator 20 Apk’nın mod sürümünü indirme linkinde bulacaksınız.

FS 20 Apk

Fs 20 apk indir ücretsiz

Farming Simulator 20’de, sektör liderlerinden tam olarak çoğaltılmış 100’den fazla araç ve aracı yönetiyorsunuz. Mobil platformlarda ilk kez dünyanın en büyük tarım makineleri firması John Deere yer alıyor. Diğer tanınmış tarım şirketleri arasında Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve diğerleri bulunmaktadır. Oyunumuz ücretsizdir.

FS 20 Apk İndir

Fs20 indir

Dünyanın önde gelen tarım makineleri üreticilerinden 100’ün üzerinde gerçekçi kamyon ve alet kullanın. Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk gibi çeşitli mahsulleri ekin ve hasat edin.

FS 20 Apk İndir ücretsiz

FS 20 traktör modu indir

Süt ve yün yapmak ve satmak için ineklerinizi ve koyunlarınızı besleyin. Atları önemseyin ve çevreyi özgürce keşfetmek için onlara binin. Çiftliğinizin etrafındaki çevre. Kokpit görünümü, makineleriniz ve Kuzey Amerika manzarası hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkaran yeni 3D görseller sayesinde araçlarınızı eskisinden daha gerçekçi bir şekilde sürmenizi sağlar.

Yenilikler

Added Pöttinger Faro 4010 D loading wagon
Added Lindner Lintrac 130 tractor
Various bug fixes and improvements

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir