Farming Simulator 16 Apk İndir

1.1.2.6

Kendi çiftliği yönetin ve açık bir dünyada büyük makineler sürücüsüz.. FS 16 apk indir.
APK indir
4.2/5 Oylar: 364,649
Geliştirici
GIANTS Software
Sürüm
1.1.2.6
Güncellendi
20 Nis 2020
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Farming Simulator 16 Apk

Bu gerçekçi Farming Simulator 16 Apk oyununda, büyük bir çiftliğe girin ve tüm hammaddeleri toplayıp toplayamayacağınızı görün. İşleri daha hızlı bitirmek ve bu arazinin sunduğu her şeyi toplamak için çeşitli malzemelere göz atın ve kullanın.

Fs 16 İndir

Fs 16 İndir, sizi bir çiftliğe taşıyacak gerçekçi görsellere sahiptir. Oyun sırasında herhangi bir anda çiftlikte neler olup bittiğini görmek için aracınızı değiştirebilir veya kameraları yeniden konumlandırabilirsiniz. Traktörler, kamyonlar ve diğer makineler arasında geçiş yapmak için ekranın altındaki düğmelere basmanız gerekir.

Farming simulator 16 indir

Farming Simulator 16 apk indir, araç sürmeyi sizin için kolaylaştıracak temel kontrolleri içerir. Aracınızı yönlendirmek için okları kullanın, hızlandırmak ve yavaşlatmak için vites kolunu kullanın. Römorklar, mekanik kollar ve diğer cihazlar bazen gereklidir.

Farming simulator 16 android hile mod apk indir

Ayrıca, Farming Simulator 16 indir hile apk, arkadaşlarınızdan çiftliğinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmalarını isteyebileceğiniz 16 çok oyunculu moda sahiptir. Tarım Simülatörü 16’da, araç kullanırken, ürünlerinizi satarken ve para kazanırken engelleri aşın.

Yenilikler

Added native 64-bit support
Improved display on larger screens
Added rewarded videos
Fixed several crashes

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir