Racing Limits Mod Apk 2023 Sınırsız Para Hilesi*

172

Artık herkes yarış türüne aşina. Yarış Limitleri söz konusu olduğunda, Racing Limits Mod Apk ile oyuncular yeteneklerini gerçek yarışçılar olarak gösterebilecekler. Yarış oyunları, diğer türlerin sahip olmadığı tuhaf bir çekilişe sahiptir.
APK indir
4.1/5 Oylar: 338,992
Geliştirici
Valvolex
Sürüm
172
Güncellendi
Apr 24, 2023
Gereksinimler
4.4
Boyut
86 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Racing Limits Mod Apk

Artık herkes yarış türüne aşina. Yarış Limitleri söz konusu olduğunda, Racing Limits Mod Apk ile oyuncular yeteneklerini gerçek yarışçılar olarak gösterebilecekler. Yarış oyunları, diğer türlerin sahip olmadığı tuhaf bir çekilişe sahiptir. Oyuncular genellikle gerçek ve heyecan verici görünen oyunlar ararlar, bu nedenle Yarış Limitleri mükemmel bir seçimdir.

Bu yarış oyunu Racing Limits Mod Apk sizi saatlerce eğlendirecek. Oyun, günün saatini üç kez seçmenize izin verir: sabah, öğlen ve akşam; canlı ve gerçekçi resimler, oyunun hayranlar tarafından her zaman iyi karşılanmasını sağlar. Oyuncular gerçekçi oynanışla otoyoldaki araç yarışlarında yarışabilirler.

Racing Limits Mod Apk İndir

Oyuncunun amacı engelleri atlatmak, diğer arabaları geçmek ve zaman sınırı içinde kontrol noktalarına ulaşmaktır. Kendinizi ifade etmek için otomobilinizi geniş otoyollardan kontrol edin… Oyuna yeni başlayanlar için, kontrol hızından önce yeteneklerinizi geliştirmeye öncelik vermelisiniz. arabayı düzenleyin, hızınızı düzenleyin; Kontroller ve otomobildeki her şeyle rahat olduktan sonra yarış her zamankinden daha kolay olacak.

Simülasyon oyunu gerçekle aynıdır. Aynı zamanda, bu diğer yarış türlerinden kökten farklıdır. Hızlandırmak için ekranın sağ tarafındaki gaz pedalını kullanın; yavaşlamak için ekranın sol tarafındaki fren pedalını kullanın; Oyundaki her araba gerçek hayattaki araçlara dayanmaktadır, bu nedenle sıradan arabalardan arabalara kadar aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli araçlar vardır. pahalı lüks süper arabalar.

Racing Limits Apk Mod

Racing Limits Apk Mod, her biri kendine özgü özelliklere sahip beş farklı modda oynayabilirsiniz. Gerçekçi 3D görseller sayesinde oyun birçok farklı seviyede hayat buldu. Oyunun çok oyunculu özelliği ile arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanından diğer insanlarla bağlantı kurun ve yarışın. Aracınız engellerle veya diğer yarış arabalarıyla çarpışırsa yarışı kaybedersiniz ve yeniden başlatmanız gerekir. Dikkatli olun ve zamana karşı bu yarışta soğukkanlı olun.

Bu yarış sporundan hoşlananlar bu oyunu tanıyacaklar. Lütfen pistte daha çevik olmak için araç motorunu geliştirin ve kendinizi korkusuz bir insan olarak gösterin. Dikkat çeken bir diğer özellik ise, oyuncunun isteğe bağlı olarak arabasını yeniden inşa edebilmesidir, bu nedenle ayırt edici ve benzersiz hale gelir, araba rengini tasarlamakta, aksesuarları değiştirmekte, lastikleri değiştirmekte vb. Özgürdür.

Yarış Sınırlarında altı farklı dil arasından seçim yapabilirsiniz. Hız ve yarıştan hoşlanıyorsanız, bu sizin için doğru araçtır. Oyunun gerçekçiliği ve canlılığı, pistte harika zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Yenilikler

Racing Limits Apk Mod, her biri kendine özgü özelliklere sahip beş farklı modda oynayabilirsiniz. Gerçekçi 3D görseller sayesinde oyun birçok farklı seviyede hayat buldu. Oyunun çok oyunculu özelliği ile arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanından diğer insanlarla bağlantı kurun ve yarışın.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir