City Bus Simulator Ankara Apk İndir

0.14

Karışıma biraz heyecan çıksın istiyorsanız, City Bus Simulator Ankara Apk indir ile nerede olursanız olun otobüsünüzü anında ilgi odağı haline getirecek fantastik flaş ışığını öneriyoruz. Arabalar geçmenize izin verecek; müşteriler tezahürat yapacak.
APK indir
4.5/5 Oylar: 2,606
Geliştirici
DoruGames
Sürüm
0.14
Güncellendi
Jun 15, 2021
Gereksinimler
8.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

City Bus Simulator Ankara Apk

Kural ve düzenden hoşlananlarınız için, City Bus Simulator Ankara Apk 0.14’ü olabildiğince gerçekçi hale getirmek için çok uğraştık. Bu güncellemeyle trafik kurallarına uymayabilir (ancak bunun için ek puan kazanamazsınız), yolcu taşıyamaz ve çocukların eğlenmesi korna çalamazsınız. Ayrıca, oyun boyunca kullanabileceğiniz harika bonuslarla sizi ödüllendirecek olan önceden belirlenmiş alanınızın dışına çıkabileceksiniz.

City Bus Simulator Ankara Apk’sının bir diğer büyük yararı da mümkün olduğunca gerçekçi olmasıdır. Tekerlekleri, kapıları ve pencereleri ile karmaşık otobüsler, aslında bir transit araçta olduğunuzu hissettiriyor.

Aynı anda başka nerede otobüs şoförü, grafik tasarımcı ve araba teknisyeni olabilirsiniz..City Bus Simulator Ankara Apk, çok çeşitli virajlar, canlılar, tamponlar ve daha fazlası sayesinde ihtiyacınız olan her şeyin önünüzde olmasını sağlayacaktır.

Karışıma biraz heyecan çıksın istiyorsanız, City Bus Simulator Ankara Apk indir ile nerede olursanız olun otobüsünüzü anında ilgi odağı haline getirecek fantastik flaş ışığını öneriyoruz. Arabalar geçmenize izin verecek; müşteriler tezahürat yapacak. Etrafınızdaki herkes kasabadan geçen süper eğlenceli otobüste olmayı dileyecek.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Theotown APK Hile Son Sürüm

Yenilikler

City Bus Simulator Ankara Apk'sının bir diğer büyük yararı da mümkün olduğunca gerçekçi olmasıdır. Tekerlekleri, kapıları ve pencereleri ile karmaşık otobüsler, aslında bir transit araçta olduğunuzu hissettiriyor.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir