Theotown APK Hile Son Sürüm

1.10.86a

TheoTown MOD APK, Theotown'un değiştirilmiş ve alternatif bir sürümüdür. Theo kasabasının alemlerinde seyahat ederken sınırsız para, sınırsız altın, sınırsız jeton ve daha fazlası gibi çeşitli premium bonuslarla karşılaşacaksınız. İnternette birkaç modpack uygulaması var, ancak bunlar yüklemeye değer; Örneğin, mod apk uygulamamız diğer tüm modlardan üstündür.
APK indir
4.6/5 Oylar: 305,552
Geliştirici
blueflower
Sürüm
1.10.86a
Güncellendi
Oct 26, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
66 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Theotown APK

Çok sayıda internet perakendecisinde milyonlarca oyuncu bulunabilir. Bu milyonlarca oyun seçeneğinin başında amatörlerin ve yeni başlayanların kaliteli oyunlar seçmesi zorlaşıyor. Birinci sınıf avantajlara sahip birinci sınıf oyun seçenekleri sunmak için milyonlarca kişiye olağanüstü müşteri hizmetleri sunuyoruz. Şimdi internette sizi en son moda oyunlardan biri olan TheoTown – City Simulator Apk’yı sunuyoruz.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Farming Simulator 16 Apk İndir

TheoTown Apk Şehir Simülatörü, şimdiye kadar oynayacağınız en iyi oyunlardan biridir. Oyun, güzel görselleri ve muhteşem oynanışı ile tüm oyuncular için hoş bir atmosfer sunuyor.

Theotown APK, kendi şehrinizi ve eyaletinizi inşa etmeniz gereken bir simülasyon oyunudur. Bir emlak geliştiricisinin rolünü üstlenin ve büyük metropol şehirlerinizi oluşturmaya başlayın. Şehri maceralı bir havaya soktuktan sonra otoyola gidin ve en önemlisi insanların diskoların, kulüplerin ve ünlü dönüşlerin tadını çıkarabileceği harika bir akşam geçirin. Başarısız eşyalarınıza harcamak için her zaman cebinizde yeterli para bulundurun.

Oyun ilerledikçe görev çok daha zorlaşacak, bölgenizi genişletmek için çok daha fazla araziye ihtiyacınız olacak ve arazilerin fiyatı birkaç aşamadan sonra fırlayacak. Demiryolunu ve havaalanlarını inşa etmek için gereken malzemeleri kaynaklardan elde etmek zordur.

TheoTown MOD APK

TheoTown MOD APK, Theotown’un değiştirilmiş ve alternatif bir sürümüdür. Theo kasabasının alemlerinde seyahat ederken sınırsız para, sınırsız altın, sınırsız jeton ve daha fazlası gibi çeşitli premium bonuslarla karşılaşacaksınız. İnternette birkaç modpack uygulaması var, ancak bunlar yüklemeye değer; Örneğin, mod apk uygulamamız diğer tüm modlardan üstündür.

Theotown APK Hile

Ayrıca bu mod Apk’da reklam olmayacak. Evet, bir oyun oynarken reklamları görmek dikkat dağıtıcı olabilir, ancak ne mutlu ki bu oyunda böyle bir dikkat dağınıklığından rahatsız olmayacaksınız. Ayrıca, TheoTown MOD APK’mız yasak karşıtı özellikler içerir ve tamamen virüssüzdür. Yani, ikinci bir düşünce olmadan, sen

Yenilikler

Birinci sınıf avantajlara sahip birinci sınıf oyun seçenekleri sunmak için milyonlarca kişiye olağanüstü müşteri hizmetleri sunuyoruz. Yani, şimdi internette sizi en son moda oyunlardan biri olan TheoTown - City Simulator Apk'yı sunuyoruz. TheoTown Apk Şehir Simülatörü, şimdiye kadar oynayacağınız en iyi oyunlardan biridir. Oyun, güzel görselleri ve muhteşem oynanışı ile tüm oyuncular için hoş bir atmosfer sunuyor.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir