Farmville 2 Apk Son Sürüm İndir

20.6.8010

FarmVille 2 apk Son sürüm 2022, grafikler açısından büyük ölçüde gelişti ve artık oyundaki tüm öğeler ve insanlar için 3D modeller içeriyor. Ayrıca, yaratıcı tasarımı Ekim ayında görsel olarak çok çekici.
APK indir
4.1/5 Oylar: 3,055,701
Geliştirici
Zynga
Sürüm
20.6.8010
Güncellendi
Oct 15, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
150 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Farmville 2 Apk

Farmville 2 Apk, tüm zamanların en popüler sosyal oyunlarından biri olan ve artık tamamen yeni görseller ve daha birçok özellik ile Android için kullanılabilen ünlü Farmville’in devamıdır. Farmville 2 Apk oyununun sitemizde en son sürümünü ve mod halini de bulacaksınız. Farmville 2 Apk ile köy kaçamağı oyna.

FarmVille 2 apk Son sürüm 2022

Orijinal taksitte olduğu gibi, FarmVille 2 apk Son sürüm 2022 oyuncuları pratik olarak boş ve harap olmuş bir çiftliği devasa, zengin ve gelişen bir çiftliğe dönüştürmelidir. Bunu rüzgar gülleri, ahırlar, depo evleri, bahçeler vb. Gibi çeşitli yapılar inşa ederek başarabilirsiniz. Ayrıca sınırsız sayıda hayvan yetiştirebilirsiniz.

FarmVille 2 Köy Kaçamağı’nın oyun mekaniği ilkiyle çok aynı. Asıl amacın öğeler geliştirmek ve bunların tamamlanmasını beklemek (veya gerçekleşmesi için parayla satın almak) olduğu bir strateji ve yönetim oyununa rastlayabilirsiniz. Özetle, mekanikleri kısa süreli oyunlar için idealdir.

FarmVille 2 apk İndir

FarmVille 2 apk Son sürüm 2022, grafikler açısından büyük ölçüde gelişti ve artık oyundaki tüm öğeler ve insanlar için 3D modeller içeriyor. Ayrıca, yaratıcı tasarımı Ekim ayında görsel olarak çok çekici.

FarmVille 2 Country Escape, Farmville’de olduğu gibi çalışacak her şeye sahip inanılmaz bir sosyal yönetim oyunudur.

Yenilikler

Farmville 2 Apk, tüm zamanların en popüler sosyal oyunlarından biri olan ve artık tamamen yeni görseller ve daha birçok özellik ile Android için kullanılabilen ünlü Farmville'in devamıdır. Farmville 2 Apk oyununun sitemizde en son sürümünü ve mod halini de bulacaksınız. Farmville 2 Apk ile köy kaçamağı oyna.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir