Zombie Catchers Apk Son Sürüm İndir

v1.30.26

Zombie Catchers Apk indir oynarken eğlenceli vakit geçirip bu oyunun bağımlısı olacaksınız. Üstelik oyunu mod, yani Zombi Hileli Apk olarak da indirebilirsiniz. Zombie Catchers Apk oyununda sizin göreviniz Dünya'yı zombilerden kurtarmanın yanında onları yakalayıp sularını çıkarmak olacaktır.
Sürüm
v1.30.26
Güncellendi
13.09.2022
Gereksinimler
Android 5.0
Boyut
72 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Zombie Catchers Apk

Zombie Catchers Apk diğer zombi oyunlarından oldukça farklıdır. Diğer zombi apk oyunlarında ya zombilerden kaçıyorsunuz ya da zombileri öldürüyorsunuz. Ancak Zombie Cathers Apk Son sürüm indir ile zombileri yakalayıp meyve suyu yapmaya çalışıyorsunuz. Sitemizde uygulamanın 2022 ylı en son sürümünü indirmek mümkündür.

Zombie Catchers Apk İndir

Zombie Catchers Apk indir oynarken eğlenceli vakit geçirip bu oyunun bağımlısı olacaksınız. Üstelik oyunun mod, yani Zombi Hileli Apk olarak da indirebilirsiniz. Zombie Catchers Apk oyununda sizin göreviniz Dünya’yı zombilerden kurtarmanın yanında onları yakalayıp sularını çıkarmak olacaktır.

Zombie Catchers Mod Apk İndir

Zombie Catchers Apk Ücretsiz İndir

Zombie Catchers Apk yani Türkçe olarak Zombi Avcıları her yaştan oyuncuya hitap etmektedir. Oyunun sürükleyici olan kurgusu sizi oyuna bağlarken stres yapmadan eğlenceli bir oyun sunacaktır. Zombi avcılarını apk olarak indirdiğiniz için kaldığınız yerden devam etmesi ve mod sürümünü kullanması da oldukça kolaydır. Zombie Cathers Apk’yı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Zombie Catchers Apk ücretsiz İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir