Zepeto Apk Son Sürüm – Zepeto Apk + Mod

3.16.200

A place where nothing is impossible
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,920,041
Geliştirici
Naver Z Corporation
Sürüm
3.16.200
Güncellendi
Sep 28, 2022
Gereksinimler
6.0
Boyut
199 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Zepeto Apk İndir

Zepeto Apk İndir, kendinizin dijital bir versiyonunu oluşturmanıza ve daha sonra dışarı çıkıp yeni insanlarla tanışmanıza olanak tanıyan eğlenceli bir sosyal uygulamadır. Zepeto Apk’yı sitemizden en son sürüm olarak indirebilirsiniz. Zepeto Apk indir apkgemisi.com sitesinden ücretsiz indirebileceksiniz.

Zepeto Apk Son Sürüm

Zepeto Apk Son Sürüm’ün çalışması basittir. Uygulamayı başlattığınızda, kendinizin bir fotoğrafını yüklemeniz veya bir selfie çekmeniz istenir.

Araç, yüzünüzün ayırt edici yönlerini tanır ve fotoğrafınıza dayalı bir avatar oluşturur. Birkaç saniye içindeZepeto Apk Son Sürüm kozmosunun geri kalanıyla kaynaşmaya hazır, kendinizin sevimli bir dijital versiyonuna sahip olacaksınız.

Zepeto Apk + Mod

İlk başta fazla bir şeyiniz olmayacak: kıyafet yok, eşya yok, vb. Bununla birlikte, zorluklarla uğraşarak ve yeni insanlarla tanışarak, kıyafet satın almak ve evinizi dekore etmek için harcayabileceğiniz puanlar kazanabilirsiniz.

Zepeto apk 2022

Ayrıca yeni şeylere, kıyafetlere ve etkinliklere erişerek seviyenizi yükseltebilirsiniz. Ve bu evrende yaptığınız her şeyin mümkün olduğunca sosyal olması amaçlanmıştır. İndireceğiniz Zepeto apk 2022 yılı en son sürüm uygulamadır.

Zepeto Apk + Mod, dijital klonunuzla etkileşimde bulunmanın eğlenceli bir yoludur.

Yenilikler

Zepeto Apk Son Sürüm - Zepeto Apk + Mod

Zepeto Apk İndir, kendinizin dijital bir versiyonunu oluşturmanıza ve daha sonra dışarı çıkıp yeni insanlarla tanışmanıza olanak tanıyan eğlenceli bir sosyal uygulamadır. Zepeto Apk'yı sitemizden en son sürüm olarak indirebilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir