Traffic Driver 2 Apk Mod Son Sürüm İndir

1.0.3

Traffic Driver 2 Apk Hile direksiyonun arkasına geçin ve trafikte sürüşün en gerçekçi simülasyonunun tadını çıkarın. En iyi sınırsız yarış oyunlarından biri Traffic Driver 2 Apk'dir.
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,963
Geliştirici
Zuuks Games
Sürüm
1.0.3
Güncellendi
Oct 25, 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
224 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Traffic Driver 2 Apk

Traffic Driver 2 Apk, çok fazla kişi tarafından oynanan Bus Simulator: Ultimate’ın yapımcılarından yepyeni bir oyunudur. Üstelik sizler için mod sürümü olan Traffic Driver 2 Apk Mod olarak da indirme linki eklenmiştir.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Otobüs Simulator – Coach Bus Simulator Apk Hile

Traffic Driver 2 Apk Mod Son Sürüm İndir
Traffic Driver 2 Apk Mod Son Sürüm İndir

Traffic Driver 2 Apk Hile

Traffic Driver 2 Apk Hile direksiyonun arkasına geçin ve trafikte sürüşün en gerçekçi simülasyonunun tadını çıkarın. En iyi sınırsız yarış oyunlarından biri Traffic Driver 2 Apk‘dir.

Çevrimiçi çok oyunculu mod vardır. Traffic Driver 2 Apk ile gerçek yarışçılara karşı birincilik için yarışın. Serbest sürüş modunda arkadaşlarınıza katılın.

Traffic Driver 2 Apk Mod
Traffic Driver 2 Apk Mod

Traffic Driver 2 Apk İndir

Aracınızı bir hareket sensörü kullanarak veya dokunarak kontrol edin. Traffic Driver 2 Apk Hile hızlandırmak için sağa ekrana dokunun. Yavaşlamak için sola ekrana dokunun. Ayarlarda araç kontrollerini değiştirebilirsiniz.

Daha hızlı sürmek size daha fazla para ve puan kazandırır. Trafikte bir aracı sollamak size ek para ve puan kazandırabilir.

Traffic Driver 2 Apk
Traffic Driver 2 Apk

Otomobilinizi garajda rakiplerinizin önünde olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Nitro garajdan satın alınabilir. Gerçek hayatta dikkatli sürün ve trafik kurallarına uyun.

Yenilikler

Traffic Driver 2 - Car Racing Traffic Driver 2 Apk, çok fazla kişi tarafından oynanan Bus Simulator: Ultimate'ın yapımcılarından yepyeni bir oyunudur. Üstelik sizler için mod sürümü olan Traffic Driver 2 Apk Mod olarak da indirme linki eklenmiştir.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir