The Walking Zombie 2 Hile Apk – Son Sürüm

3.6.30

Walking Zombie 2 Apk'deki görevi alacak ve harita üzerinde belirli bir yere gönderileceksiniz. Karakteri iki elinizle kontrol edecek ve eğitici ve objektif ekranları tamamladıktan sonra bu kontrole alışacaksınız. Oyunun başında, silahınız düşmanlara saldırmak için sadece bir tüfek ve el bombasıdır. Diğer rakiplere odaklanmanın yanı sıra uygun bölgeye ulaşmanız gerekecek.
APK indir
4.5/5 Oylar: 1,110,635
Geliştirici
Alda Games
Sürüm
3.6.30
Güncellendi
Feb 8, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
68 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Walking Zombie 2 Apk İndir

The Walking Zombie 2 Apk İndir, oyuncuların kıyamet sonrası bir ortamda çeşitli düşmanlarla savaşması gereken bir atış oyunudur. Yürüyen Zombi olarak da bilinen bu oyunda birçok görevi bulabilir ve bunları mümkün olan en iyi şekilde bitirmeye çalışabilirsiniz.

Eşzamanlı olarak, oyunun karmaşıklığı artacak ve yeni silahlar alabilecek ve atış yeteneklerinizi gösterebileceksiniz. Ayrıca, mevcut sürümde, erişmek için oyunun temel modunun tamamlanması gereken ek oyun modları piyasaya sürüldü.

The Walking Zombie 2 Apk İndir
The Walking Zombie 2 Apk İndir

Walking Zombie 2 Hile Apk’nin yeni seviyeleri geldiğinde oyuncular için yeni bir yolculuk başlar ve zombilere karşı savaşlarına devam ederler. Tamamlamak için zaman ayıracağınız ve oyuncunun puan alacağı birçok yeni görev gözünüzün önüne gelecek.

Walking Zombie 2 indir

Eşya toplama görevlerine ve Thor’un çekici adlı heyecan verici yeni bir yakın dövüş silahına devam edeceksiniz. Eşzamanlı olarak, ödül ve bonus yöntemi değişti.

Toplama görevleri sırasında, oyuncuya minyatür olarak bilinen, C harfini taşıyan ve size verilen alanın herhangi bir yerinde bulunabilecek bir nesne araması talimatı verilecektir. Çevre, esasen kıyamet sonrası bir çorak arazidir ve gözlerinizin önünde çok sayıda rakip belirir. Küçük olanı aldıktan sonra bir makineye yerleştireceksiniz. Zamanla, değişen nadirlikteki heykellere sahip olacak kadar geniş bir koleksiyon toplayacaksınız.

The Walking Zombie 2: Katliamı - Apkgemisi
The Walking Zombie 2: Katliamı – Apkgemisi

The Walking Zombie 2: Katliamı

The Walking Zombie 2: Katliamı, kahramanların doğum yapan ve görünüşünü değiştiren bir kadına bakmasıyla başlar. Bebek başarıyla teslim edildi, ancak anne hızla bir zombiye dönüştü ve bireylerin çoğuna saldırdı. Eşzamanlı olarak, oyuncular zombilerle savaşan ve çocuğu kurtaran silah becerisine sahip bir karakteri kontrol edecekler.

Sahne, zombi vebasından kurtulanların ikamet edeceği Ormanlık alana taşındı. Etrafı müstahkem bir duvarla çevrili küçük bir köy ve sen onun bir parçası olacaksın.

Walking Zombie 2 Apk
Walking Zombie 2 Apk

Walking Zombie 2 Apk

Aynı zamanda, zombi düşmanlarına karşı riskli görevlerde zaman geçireceksiniz ve düşmanlarınız zaman zaman soyguncu olacak. Bu oyunda, kaynak ve yeni silahlar kazanmak için bir dizi görevi yerine getirmelisiniz.

Walking Zombie 2 Apk’deki görevi alacak ve harita üzerinde belirli bir yere gönderileceksiniz. Karakteri iki elinizle kontrol edecek ve eğitici ve objektif ekranları tamamladıktan sonra bu kontrole alışacaksınız. Oyunun başında, silahınız düşmanlara saldırmak için sadece bir tüfek ve el bombasıdır. Diğer rakiplere odaklanmanın yanı sıra uygun bölgeye ulaşmanız gerekecek.

Zombi oyunu indir - Apkgemisi
Zombi oyunu indir – Apkgemisi

Zombi oyunu indir

Karşılaştığınız rakiplerin çeşitliliği bu oyunun ilgi çekici bir yönüdür. Zombi oyunu indirde, bazı zombilere rastlayacaksınız ve yetenekleri zayıf, bu yüzden onlara hızlı bir şekilde saldırabilirsiniz.

İnsanlar, zombilerin aksine, silahlanacakları ve bazı durumlarda daha dirençli olacakları için kaçınılması gereken hedeflerdir. Aynı zamanda, garip bir şekilde mutasyona uğramış zombiler patron olacak ve onları yenmek için tüm yeteneklerinizi kullanmanız gerekecek. Ödül olarak yeni silahlar alabilirsiniz.

Yenilikler

Karşılaştığınız rakiplerin çeşitliliği bu oyunun ilgi çekici bir yönüdür. Zombi oyunu indirde, bazı zombilere rastlayacaksınız ve yetenekleri zayıf, bu yüzden onlara hızlı bir şekilde saldırabilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir