Scary Teacher 3D Apk Son Sürüm

5.26

Scary Instructor 3d'de oyuncular, Bayan T ile öğretmenleri olarak bir lise öğrencisi rolünü üstlenirler. Cezalandırılma şekli yüzünden ondan hoşlanmıyorsun. Öğrencilerine tehditler, istismar ve çeşitli hoş olmayan davranışlarla davranır. Sonuç olarak Scary Teacher yükle, ana karakterimiz kadının evine girmeye, şakalarını yapmaya ve onu olabildiğince korkutmaya başlamak için motive olur. Hikaye, dahi bir kız ve onun en kötü lise öğretmeni hakkında. Korkunç Öğretmen çocukları tehdit ediyor, fiziksel ceza veriyor ve zaman zaman çocuklara işkence ediyor. Şimdi, bu korkunç öğretmen komşunuz olarak taşındı ve siz onu korkutarak ona bir ders vermeye karar verdiniz.
APK indir
4.2/5 Oylar: 1,735,456
Geliştirici
Z & K Games
Sürüm
5.26
Güncellendi
12 Kas 2022
Gereksinimler
5.0
Boyut
1 GB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Scary Teacher 3D Apk

Scary Teacher 3D Apk, oyuncuların kendilerini öğrenci kılığına soktukları ve görünmeden şakalar yaptıkları taktiksel bir aksiyon oyunudur. Scary Teacher 3D Apk‘da her biri kendi eğlence seviyesine sahip çeşitli şakalar olacak.

Ayrıca şaka ve Bayan T ile karşılaşacaksınız. Böylece seviyeyi mümkün olduğunca verimli bir şekilde gerçekleştirmek için yeteneklerinizi kullanacaksınız.

Scary Teacher 3d‘nin en son sürümünde Bayan T’de şakalar oynayacaksınız ve aralarından seçim yapabileceğiniz iki yeni seviye türü var.

Biri bilardo becerilerinden yararlanırken, diğeri ona küçük bir elektrik çarpması yaşatır. İzlediğinizde, her seviyenin bitirmek için belirli bir yetenek gerektirdiğini göreceksiniz.

Scary Teacher 3D
Scary Teacher 3D

Scary Teacher yükle

Scary Instructor 3d‘de oyuncular, Bayan T ile öğretmenleri olarak bir lise öğrencisi rolünü üstlenirler. Cezalandırılma şekli yüzünden ondan hoşlanmıyorsun. Öğrencilerine tehditler, istismar ve çeşitli hoş olmayan davranışlarla davranır.

Sonuç olarak Scary Teacher yükle, ana karakterimiz kadının evine girmeye, şakalarını yapmaya ve onu olabildiğince korkutmaya başlamak için motive olur.

Scary Teacher 3D Apk Son Sürüm
Scary Teacher 3D Apk Son Sürüm

Scary Teacher yükle tanıdık ve kolay erişilebilir kontrolleri kullanarak karakteri birinci şahıs modunda çalıştıracaksınız.

Sadece tuş gezinme ve etkileşim düğmeleri olacağından çok fazla düğme kullanmakta sorun yaşamayacaksınız. Aynı zamanda, onları toplamak, öğrenmek veya belirli bir yere taşımak için belirli şeylerle etkileşime girebilirsiniz.

Scary Teacher APK indir ücretsiz
Scary Teacher APK indir ücretsiz

Scary Teacher APK indir ücretsiz

Karşılaşacağınız ilk mod, korkutucu öğretmen 3d‘nin kariyeridir. bu mod, her seviyenin tamamlamanız gereken bir bulmaca mücadelesi olması bakımından basittir.

Aynı zamanda Scary Teacher APK indir ücretsiz, size kendi benzersiz tarzınızda karşılamaya çalışacağınız özel ihtiyaçları da sağlayacaklardır. Bayan T’nin sizi teşhis etmemesi için hareketlerinizde de dikkatli olacaksınız. Evde nereye gittiğini bulmak için hareketlerini izlemeye çalışıyorsun.

Scary Teacher APK indir ücretsiz kariyer modunda, çeşitli şaka seviyelerine karşılık gelen konularla karşılaşacaksınız. Başka bir deyişle, birkaç aşamadan geçecek ve ilginç şakalar keşfedeceksiniz. Oynayacağınız ilk şaka, kaçınamayacağınız sürpriz bir tuzaktır.

Yenilikler

Scary Teacher 3D Apk, oyuncuların kendilerini öğrenci kılığına soktukları ve görünmeden şakalar yaptıkları taktiksel bir aksiyon oyunudur. Scary Teacher 3D Apk'da her biri kendi eğlence seviyesine sahip çeşitli şakalar olacak.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir