Robbery Bob APK – Sınırsız Para Hilesi – Apkgemisi

1.21.7

Robbery Bob APK 1 eğlenceli bir rol yapma oyunudur. Sneak Kralı Bob ortaya çıktı. İsteksiz hırsızın son görevi olan Bob'da mal edinme macerasıyla eğlenceli bir oyun. Her zaman hareket halinde olan çeşitli engeller ve muhafızlarla karşı karşıya kalırken gerekli şeyler nasıl toplanır?
APK indir
4.5/5 Oylar: 1,601,087
Geliştirici
Deca_Games
Sürüm
1.21.7
Güncellendi
Feb 15, 2023
Gereksinimler
4.4
Boyut
55.8 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Robbery Bob APK

Robbery Bob APK 1 eğlenceli bir rol yapma oyunudur. Sneak Kralı Bob ortaya çıktı. İsteksiz hırsızın son görevi olan Bob’da mal edinme macerasıyla eğlenceli bir oyun. Her zaman hareket halinde olan çeşitli engeller ve muhafızlarla karşı karşıya kalırken gerekli şeyler nasıl toplanır? Bob bu görevi bitirip her zamanki hayatına geri dönecek mi? Bu soruya sadece siz cevap verebilirsiniz.

Robbery Bob APK - Sınırsız Para Hilesi - Apkgemisi
Robbery Bob APK – Sınırsız Para Hilesi – Apkgemisi

Robbery Bob APK intikamını almak ve normal hayatına dönmek isteyen bir hırsızdır. Yine de bunu yapabilmek için patronunun son soygununu yapması gerekir. Robbery Bob – King of Stealth’teki oyuncular Bob’a dönüşecek ve bu engellerin üstesinden gelmesinde ona yardımcı olacaklar. İçeri girerken tespit edilmemek için dikkatli hareket etmelisiniz.

Robbery bob APK PARA hilesi son sürüm

Hareket yönünü değiştirmek için dokunma işlemini kullanın. Yavaşça yürüyün ve gürültü yapmaktan kaçının. Belirli ev nesneleriyle çarpışmaktan ve diğer insanların yüzlerinden kaçınmaktan kaçının.

Robbery Bob APK
Robbery Bob APK

Bob’un görevi, gizli harfler, eski giysiler, anahtarlar vb. Gibi gerekli şeyleri ve diğer önemli nesneleri toplamaktır. Odadaki eşyaların konumunu da incelerken hareket ediyorsunuz. Uzay cebinize yerleştirmek istediğiniz öğelere dokunun. Çanta ayrıca son derece yüksek kısıtlamalarla üretilmiştir. Bu yüzden elinizden geldiğince elde etmeye çalışın ve en önemlisi istediğiniz şeyi elde edin.

Robbery Bob APK 1

Robbery Bob APK 1 soygunu sadece bir tane değil, bir dizi hırsızlık içerir. Hırsızlık konutlarda, mağazalarda ve hatta perakende alışveriş merkezlerinde meydana geldi. Küçükten büyüğe boyut ve zorluk seviyesine göre düzenlenirler.

Robbery Bob APK 1
Robbery Bob APK 1

İlk soygunlar nispeten basittir, ancak ihtiyaçlar arttıkça ve koruyucuların sayısı arttıkça karmaşıklık artacaktır. İşinizi engelleyen gardiyanlar ve av köpekleridir. Ne pahasına olursa olsun Robbery Bob APK 1, sizi bulmalarına izin vermemelisiniz.

Çalılıklarda, tuvaletlerde veya başka herhangi bir yerde saklanabilir. Tespit edildikten sonra mümkün olduğunca çabuk kaçın. Tekrar yakalanırsan kaybedersin. Dikkatlice inceleyin ve başarılı olmak için uyarlanabilirliğinizi kullanın.

Yenilikler

Robbery Bob APK intikamını almak ve normal hayatına dönmek isteyen bir hırsızdır. Yine de bunu yapabilmek için patronunun son soygununu yapması gerekir. Robbery Bob - King of Stealth'teki oyuncular Bob'a dönüşecek ve bu engellerin üstesinden gelmesinde ona yardımcı olacaklar. İçeri girerken tespit edilmemek için dikkatli hareket etmelisiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir