Kafa Topu 2 Apk Hileli Sınırsız Elmas Güncel 2022

1.220

Milyonlara karşı zorlu futbol müsabakalarına katılmanın heyecanını yaşamak için Kafa Topu 2 Apk Hileli Sınırsız Elmas Güncel 2022’yi hemen indir. 
APK indir
4.0/5 Oylar: 1,900,698
Geliştirici
Masomo Gaming
Sürüm
1.220
Güncellendi
5 Ocak 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
139M
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kafa Topu 2 Apk Hileli

Efsanevi futbol yorumcusu Ercan Taner’in sesiyle heyecan verici anlar Kafa Topu 2 Apk Hileli Sınırsız Elmas Güncel 2022‘de.

Kafa Topu 2 ile online futbol heyecanı başlıyor. Milyonlarca gerçek oyuncuya karşı futbol oynamaya, şampiyonluğa uzanan basamakları tırmanıp efsane olarak anılmaya hazır mısın?

Takımınla Daha Güçlüsün. İster kendi takımını kur, ister diğer takımlar arasından en güçlü olanı seç. Kafa Topu 2 Apk Hileli Sınırsız Elmas Güncel 2022..

Kafa Topu 2 - Online Futbol APK

Kafa topu 2 apk hileli

Futbolu daha önce hiç oynamadığın bir şekilde deneyimlemeye ne dersin? Kafanı ve ayağını kullanarak rakiplerine karşı benzersiz sayılar elde et. Bu benzersiz aksiyon odaklı futbol oyununda kazandığın sürece her türlü harekete izin var. akpgemisi.com

 

Kafa topu 2 apk dayı

Hayalindeki futbolcuyu oluşturmak için onlarca farklı karakter ve aksesuar seçeneği seni bekliyor! Kafa Topu 2’de yer alan her karakter farklı özelliklere sahip. Karakterleri ise aksesuarlar ile güçlendirebilir ve diğer oyuncularla kıyasıya rekabet edebilirsin. Farklı karakterleri ve aksesuarları bir araya getirerek daha güçlü bir oyuncu oluştur ve sahada rakiplerini alt et!

 

Kafa topu 2 apk android oyun

Rakiplerini mağlup etmek için defansif ve ofansif olmak üzere ikiye ayrılan 18 farklı süper güçten yararlan. Futbol maçlarında kritik zamanlarda kullanacağın süper güçler, rakibinle mücadele ederken büyük avantaj sağlayacak. Süper güçleri yükselterek daha etkili hale getirebileceğini unutma!

 

Kafa topu 2 apk modlu

Karakterleri ve aksesuarları toplamak için kart paketleri açmayı ihmal etme. Kafa Topu 2 Apk Hileli Sınırsız Elmas Güncel 2022 ve birbirinden değerli aksesuarlarla karakter becerilerini geliştirmeye devam et.

 

Kafa topu 2 apk sınırsız elmas

Dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı online futbol maçlarına katılabilirsin. Facebook desteği sayesinde arkadaşlarını ekleyebilir ve birlikte maç yapabilirsiniz. Göz alıcı grafikler eşliğinde dinamik bir çevrimiçi futbol oyunu deneyimi seni bekliyor.

Milyonlara karşı zorlu futbol müsabakalarına katılmanın heyecanını yaşamak için Kafa Topu 2 Apk Hileli Sınırsız Elmas Güncel 2022’yi hemen indir. 

Yenilikler

Efsanevi futbol yorumcusu Ercan Taner'in sesiyle heyecan verici anlar Kafa Topu 2 Apk Hileli Sınırsız Elmas Güncel 2022'de.

Video

Görüntüler

4 yorum "Kafa Topu 2 Apk Hileli Sınırsız Elmas Güncel 2022"

  1. Sevda diyorki:

    Kafa topu 2
    hileli Elmas
    hilesi istiyorum

  2. ahmet diyorki:

    gercek oyundaki hesabımızı hilelide onayabil,rmiyiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir