Hyper King MOD APK + Son Sürüm

3.1

Hyper king MOD APK İndir ile şiddetli bir çatışma yolda. Müttefikler toplayın, herkesin yeteneklerini artırmak için pratik yapın, herkese neler yapabileceğinizi göstermek için dikkatlice planlayın ve bu savaşı oyun alanınız yapın.
APK indir
4.1/5 Oylar: 11,435
Geliştirici
Skyloft
Sürüm
3.1
Güncellendi
Apr 7, 2023
Gereksinimler
6.0
Boyut
155 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hyper King MOD APK

Endless Loop’un Hyper King MOD APK oyunu, erken erişim testlerinin ardından oyunculara sunuldu. Bilinmeyen bir şövalye rolünü üstlenecek, yoldaşları arayacak ve beklenmedik bir şekilde krallığınıza çarpan sert bir düşmana karşı savaşmak için birlikler toplayacaksınız.

Düşmanın sürpriz saldırısı sizi ve takım arkadaşlarınızı bunaltır ve sizi ve meslektaşlarınızı tepki veremez hale getirir. Ele alınması gereken senaryo, her bir bölgeyi yeniden ele geçirmek için uzun vadeli bir strateji geliştirmek için krallığı tahliye etmenin bir yolunu bulmaktır. Herkesin tek umudu ve desteği sizsiniz. Herkesin ayağa kalkıp onlara zırh giymeyi, silah hazırlamayı ve savaşmayı öğretmenize ihtiyacı var.

Hyper King MOD APK rakibi tepki vermeye güçsüz kıldı. Misilleme yapmak ve o günün aşağılanmasına saygı duymak için uzun vadeli, kapsamlı bir plan yapmalı ve güçlü bir ordu kurması için destekçileri toplamalısınız.

Hyper Knight APK Android Oyun Club

Rakipler savunmalarını düşürdüklerinde, cephe hatlarını engellemek için rastgele köy istilaları düşman kaynaklarını tüketir, bir köyü yakar ve kaleleri ele geçirir. Zaman çok önemli olduğu için, düşman yoldaşlarınızla savaşmaya odaklanırken tüm topraklarını fethetmeye ve tüm çiftliklerini yok etmeye çalışarak kısa pusu anından yararlanın.

Hyper Knight APK Android Oyun Club ile ilk adım, bölgedeki tüm düşman kuvvetlerini derhal ortadan kaldırmak, ardından arkadaşlarınızın yapılarla başa çıkmasını ve krallığınızı yeniden kazanmasını beklemektir.

Sürpriz bir saldırı ile hazırlıksız yakalandığınızda, imparatorluğunuz kısaca düşman tarafından ele geçirilir. İmparatorluğunuz ele geçirilirken pes etmeyin; insanların onları savunmanıza ihtiyacı var, yaşama ihtiyaçları var, tüm güvenlerini ve umutlarını size veriyorlar, bu nedenle geleceğe hazırlanmak için uzun vadeli bir planlama stratejiniz olmalı.

Hyper king MOD APK İndir

Hyper king MOD APK İndir ile şiddetli bir çatışma yolda. Müttefikler toplayın, herkesin yeteneklerini artırmak için pratik yapın, herkese neler yapabileceğinizi göstermek için dikkatlice planlayın ve bu savaşı oyun alanınız yapın. Ayağa kalk, zırh giy ve kendini silahlarla silahlandır.

Oyuna heyecan verici bir aksiyon macerasının katılımcısı olarak başlayın, arkadaşlarınızla seyahat edin, yolculuğunuzda okçular ve kılıç ustaları size eşlik edecek. Çeşitli bir dövüş sistemi kullanarak, çatışma sırasındaki amacınız yolunuza çıkan muhalif birlikleri öldürmektir.

Çok sayıda askeri olan güçlü rakipler, sürpriz saldırıları nedeniyle sizi geciktirecek, düzensiz kalıplara sahip rakibin güçleri sizi engelleyecek ve savaşmak için tüm gücünüze konsantre olmalısınız.

Yenilikler

Hyper King MOD APK rakibi tepki vermeye güçsüz kıldı. Misilleme yapmak ve o günün aşağılanmasına saygı duymak için uzun vadeli, kapsamlı bir plan yapmalı ve güçlü bir ordu kurması için destekçileri toplamalısınız.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir