Dragon Island Apk Mod Son Sürüm

1.11.5

Özellikle Dragon island mod apk indir, dünyanın en iyi ejderha eğitmeni olmanızı sağlar. Çocukluğunuzdan yetişkinliğe kadar yüzlerce ejderhayı eğitmenize izin verecek bazı yaratıcı, büyüleyici yeteneklere sahip olun.
APK indir
4.4/5 Oylar: 28,420
Geliştirici
Alohafactory
Sürüm
1.11.5
Güncellendi
Apr 20, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
126 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dragon Island Apk

Dragon Island Apk, ejderhalarla dolu bir macera hayatı ve çeşitli özellikler sunan oyunlardan biri olarak bilinir. Bu diyara girdiğinizde kendinizi tuhaf bir adada bulacaksınız.Dragon Island Mod Apk, kullanıcılara sınırsız keşif için bekleyen yüzlerce ejderha türünün bulunduğu devasa bir ejderha dünyası sunuyor. Sadece bu değil, burada gizlenmiş birçok kaynak koleksiyonumuz ve gizemimiz de var.

Dragon Island Apk Mod Son Sürüm

Her şeyden önce, çeşitli ejderha türlerinin görünümünü gözlemleyebilecek ve tadını çıkarabileceksiniz. Başka bir deyişle, ejderha yetiştirme yeteneği. Artık belirli ejderha çiftçiliğini bulma ve bunlara başlama konusunda eşsiz bir deneyime sahip olabilirsiniz. Bu türün üremesi ve büyümesi hakkında her zaman daha fazla bilgi edinmek istediyseniz, başlamak için ilk yer burasıdır. Buraya gelip onları yenmek için neyi bekliyorsun?

Dragon island apk ücretsiz

Sadece bu değil, oyuncular en büyük ejderhaları inşa etmek için kaynak toplamaya başlamalıdır. İlk olarak, oyuncular sevimli bebek ejderhalarına dönüşecek yumurtalar elde edecekler. Dahası Dragon Island Apk ile, yeni doğan ejderhalara saatlerce baktıktan sonra, dışarı çıkıp bu adanın evreninin daha fazlasını keşfetmemize izin verilir. Özellikle Dragon island apk ücretsiz, ejderha meyvesini hasat etme zamanı geldiğinde, oyuncular onu hasat etme işine hızla başlayabilirler. Kollarınızdaki ejderhaların büyümesini ve gelişmesini geliştirmek ve beslemek için hasat zamanınız ve işiniz değiştirilecektir. Ejder meyvesinin sayısı ve kalitesi ne kadar büyük ve iyi olursa, kaynaklar o kadar çekici olur.

Dragon island mod apk offline

Ardından Dragon Island, ejderha meyvesi toplamanın yanı sıra ekstra partilere ev sahipliği yapmanıza da olanak tanır. Bu toplantıların teması, ejderhaları veya farklı balık türlerini seven yılanların eşleşmesidir. Gezegendeki eşsiz yumurtaların ilk ortaya çıktığı yer burasıdır. Öte yandan Dragon island mod apk offline, kusursuz bir güncellemenin önkoşulları yerine getirildi. Diğer canlıların varlığı, yeni geçmiş, birçok taze anı ve tür bırakan serin bir yağmur gibidir. Bu senin amacın.

Dragon island mod apk indir

Özellikle Dragon island mod apk indir, dünyanın en iyi ejderha eğitmeni olmanızı sağlar. Çocukluğunuzdan yetişkinliğe kadar yüzlerce ejderhayı eğitmenize izin verecek bazı yaratıcı, büyüleyici yeteneklere sahip olun. Ejderha manyağı olmak için adayı keşfetmeli ve fethetmelisin. Kendi koleksiyonunuza başlama potansiyeli büyüyor ve sizi bekliyor.

Ejderhalara kaynak oluşturma ve hız konusunda hızla yardımcı olun. Bu oyuna katıldığınızda inanılmaz derecede önemli bir rol oynarsınız. Komutanı veya öğretmeni olmayan bir ordu, başı olmayan bir yılan gibidir. Başarılarınızla gurur duyun.

Yenilikler

Dragon Island Apk, ejderhalarla dolu bir macera hayatı ve çeşitli özellikler sunan oyunlardan biri olarak bilinir. Bu diyara girdiğinizde kendinizi tuhaf bir adada bulacaksınız.Dragon Island Mod Apk, kullanıcılara sınırsız keşif için bekleyen yüzlerce ejderha türünün bulunduğu devasa bir ejderha dünyası sunuyor.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir