Zooba Apk İndir Son Sürüm

v3.37.1

Zooba Apk için kısaca hayvanat bahçesinde geçen bir dövüş savaş oyunudur diyebiliriz. Zooba Apk ilk olarak 2019 yılında piyasa çıkmış ve oldukça sevilen bir oyun olmuştur.
APK indir
4.0/5 Oylar: 1
Sürüm
v3.37.1
Güncellendi
12 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
183 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Zooba Apk için kısaca hayvanat bahçesinde geçen bir dövüş savaş oyunudur diyebiliriz. Zooba Apk ilk olarak 2019 yılında piyasa çıkmış ve oldukça sevilen bir oyun olmuştur. Oyunda bir çok hayvan karakterini seçip, hayvanat bahçesinin kralı olmak için savaş yapıyorsunuz. Battle royale oyunları içinde Zoaba Apk en çok indirlen oyunlar arasındadır. Sitemizde son sürüm apk indirebilirsiniz.

Zooba Apk İndir

Zooba Apk Elmas Hilesi

Zooba Apk hem Google Play hem de App Store’de beğenilen milyonlarca kişinin oynadığı bir oyundur. Oyunda hakimiyeti ele geçirmek için başlıca yöntemlerden birisi de elmaslarınızın çok olmasıdır. Sizleri Zooba Mod Apk uygulaması olan Elmas Hilesi oyunda farklı kılacaktır. Sitemizden son sürüm olan Zooba Apk Elmas Hilesi indirme linki bulunmaktadır.

Zooba Apk Son Sürüm

Apkgemisi.com olarak Zooba Apk için bir çok elmas hilesi yani mod sürümü vardır. Hepsi güncel ve en son sürüm Apk’dır. Zooba Mod Apk oynarken düşmanlarınıza galip geleceksiniz. Zooba Apk son sürüm oynarken her hayvanın farklı karakterde olduğunu veya her birinin farklı özellikleri olduğunu göreceksiniz. Bu durum oyunu hem daha eğlenceli ve komik yapmaktadır. İstediğiniz karakteri seçmekte özgürsünüz.

Zooba Apk Elmas Hİlesi

Zobaa Apk Karakter Hilesi

İndireceğiniz Zooba Apk elmas hilesi apk linki aynı zamanda Zooba için Karakter Hilesini de karşılamaktadır. Aslında Zooba hayvanat bahçesindeki hayvanların hayatta kalma savaşıdır diyebiliriz. Pubg veya Fortnite’nin hayvan versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Her hayvanın farklı bir karakterde olduğunu unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir