Zombie Hunter Sniper Apk Hile Son Sürüm

3.0.54

Her turda en büyük keskin nişancı tüfeğiyle hayatta kalın ve FPS atış yeteneklerinizi gösterin. Gerçek bir zombi avcısı ol ve hepsini yok et. Seçtiğiniz her yerde zombileri vurun. En iyi birinci şahıs nişancı oyunlarından biri.
APK indir
4.2/5 Oylar: 601,327
Geliştirici
Viva Games Studios
Sürüm
3.0.54
Güncellendi
Feb 6, 2023
Gereksinimler
8.0
Boyut
65 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Zombie Hunter Sniper Apk

Zombie Hunter Sniper Apk, en büyük keskin nişancı tüfeğini seçmeli, mühimmatı yüklemeli, ateş yakmak için tetiği çekmeli ve yolunuzdaki zombileri avlamalısınız. Bu zombi kıyametindeki talihsiz kurbanları korumak için değişmeden önce reklam altında ateş edin.

Nihai zombi avcısı olmak için keskin nişancı tüfeklerinden tatar yaylarına, bazukalara, av tüfeklerine, saldırı tüfeklerine, tabancalara veya makineli tüfeklere kadar silahları seçin ve yükseltin. Bu FPS zombi kıyamet hayatta kalma oyununda en sevdiğiniz silahları kullanabilirsiniz.

Bu zombi atış görevinde, keskin nişancı gözlem, el becerisi ve iz oluşturma yeteneklerinizi teste tabi tutacak zayıf sürünen ölümsüzler ve güçlü süper zombiler de dahil olmak üzere her türlü zombiyi avlamalı ve öldürmelisiniz. Zombileri arayın ve gizli yerlerden hedefleri öldürün.

Zombie Hunter Sniper Apk Hile

Zombie Hunter Sniper’da, viral bir salgının yayıldığı ve insanların beklenmedik ve tehlikeli şekillerde öldüğü ve mutasyona uğradığı bir dünyaya katılacaksınız. Zombie Hunter Sniper Apk Hile, canlıları keşfetmek ve hayatta kalanlar arasında korku yaratmak için her zaman hareket halindedirler ve beyin yok edilmedikçe bu cesetler anında öldürülemez.

İnsanlık tehlikede ve siz, çeşitli silah türlerinde önemli uzmanlığa sahip bir avcı umutsuzca yardım etmeniz gerekiyor. Daha sonra zombi ordusunu çeşitli alanlarda yok etmek için mükemmel keskin nişancı yeteneklerinizi kullanmalısınız. Sübjektif olamazsınız, çünkü potansiyel olarak oraya baktığınızda dönüşmeye başlayan yüz binlerce insan vardır.

Zombie Hunter Sniper Apk İndir

Bu kıyamet sonrası dünyadaki en iyi zombi avcısı olabilir misin? Zombie Hunter Sniper Apk İndir, FPS modunda keskin nişancı / avcı yeteneklerinizi geliştirin, bu kıyamet sonrası dünyada uçsuz bucaksız ve çeşitli aşamalarla savaşın.

Her turda en büyük keskin nişancı tüfeğiyle hayatta kalın ve FPS atış yeteneklerinizi gösterin. Gerçek bir zombi avcısı ol ve hepsini yok et. Seçtiğiniz her yerde zombileri vurun. En iyi birinci şahıs nişancı oyunlarından biri. Ücretsiz savaş alanında çeşitli hedeflere katılmak için ücretsiz zombi avcısı oyunlarını indirin. Zombie Hunter, çevrimiçi veya çevrimdışı oynanabilen bir FPS oyunudur. Kıyamete veya bir yeraltına düşerek bile güvende oynayabilirsiniz.

Yenilikler

Zombie Hunter Sniper'da, viral bir salgının yayıldığı ve insanların beklenmedik ve tehlikeli şekillerde öldüğü ve mutasyona uğradığı bir dünyaya katılacaksınız. Zombie Hunter Sniper Apk Hile, canlıları keşfetmek ve hayatta kalanlar arasında korku yaratmak için her zaman hareket halindedirler ve beyin yok edilmedikçe bu cesetler anında öldürülemez.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir