Zombie Horde Mod APK – Son Sürüm Hileli

1.7.5.58

Kahramanlar söz konusu olduğunda, Zombie Horde apk indir, oyuncuların bir veya birkaç zombi öldüren savaşçıya adanmasını istemek yerine, oyunda fark yaratmak için önemli bir çaba göstererek 60'tan fazla kahraman sağlıyor.
APK indir
4.4/5 Oylar: 4,232
Geliştirici
About Fun
Sürüm
1.7.5.58
Güncellendi
Feb 6, 2023
Gereksinimler
5.0
Boyut
232 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Zombie Horde Mod APK

Zombie Horde Mod APK oynamak büyük olasılıkla kasvetli olmayan, aksine fazla şık moda renklerine sahip bir zombi atış oyunuyla ilk deneyiminiz olacak. Ortamın kasvetli okula uymaması, Zombi Kalabalığının zahmetsizce başlamasına izin verdi. Bu eşsiz zombi atış oyunu her türden oyuncuya hitap edecek.

Mevcut çizgi film görsellerinde, Zombie Horde oynarken metropolün üzerinde kaynayan bir zombi sürüsünü yok edebileceksiniz. İster ilk kez bir oyuncu olun, ister mobil cihazlarda zombilerle savaşma konusunda çok fazla uzmanlığa sahip olun, yarı otomatik atış tekniği sayesinde Zombie Horde’u başlatmak basittir.

Zombie Horde APK Son Sürüm

RPG yönü, Zombie Horde APK Son Sürümün benzersizliğine katkıda bulunur. Zombileri vurmadaki başarılarınızla, giderek daha fazla para ve altın kazanarak çok daha fazla savaşçı kahramanın kilidini açmanıza izin vereceksiniz.

Her biri kendine özgü yetenekleri, güçleri ve silahları olan 60’tan fazla kahramana komuta ederek. Zombilerin yüzlerce şaşırtıcı yaratıkla bir arada yaşadığı evrene giderek daha da ilerleyeceksiniz.

Zombie Horde apk indir

Oyunun tüm unsurları, grafik stilini gördüğümüzde aldığımız ilk yüzeysel olarak eğlenceli izlenimden son derece farklı olan derin bir hikaye ile tamamlanıyor. Bu çatışma, oyun ile oyuncu arasında giderek derinleşen bir bağlantıyı teşvik eder. Bir oyunun farkına varmak, oyuncuları her zaman heyecanlandırdığına ve daha fazla araştırmaya yol açtığına inandığımız kadar kolay veya karmaşık değildir. Zombi Sürüsü böyle bir örnektir.

Kahramanlar söz konusu olduğunda, Zombie Horde apk indir, oyuncuların bir veya birkaç zombi öldüren savaşçıya adanmasını istemek yerine, oyunda fark yaratmak için önemli bir çaba göstererek 60’tan fazla kahraman sağlıyor.

Atış deneyimine vurgu yapıldığından, kahramanların da kendi yeteneklerine, silahlarına ve yükseltme yollarına sahip olmaları gerekir. Her kahramanın kendine özgü bir geçmişi, geçmişi ve geçmişi vardır. Kahramanların her birinin kendi silah sisteminin yanı sıra benzersiz bir dövüş stili ve özellikleri vardır. Görevleri, kampanyaları ve etkinlikleri mantıklı bir sırayla tamamlayarak da seviyelendirebilirsiniz. Klasik FPS çekim platformunda, emrinizde çok çeşitli deneyim seçeneklerine sahip olacaksınız.

Silahları daha derinlemesine tartışın. Zombi Sürüsü cephaneliği, göreve bağlı olarak sırayla her kahraman için kullanılabilir hale gelir. Her silahın kendine özgü bir hasar indeksi, şekli, hızı ve mühimmatı vardır.

Dev silahlar küçük bir top gibi ateş atışları yaparken, keskin nişancı tüfekleri zombileri uzaktan vurmak için kullanılabilir. Her kahraman, savaş yeteneklerini geliştirecek belirli bir silah seti için en uygunudur.

Kahramanın yeteneği de oldukça eşsizdir. Bazı kahramanlar toplarından bir roket voleybolu fırlatabilirken, diğerleri rakipleri tek bir atışla yok etmek için yüksek teknolojili biyo-güçlü yetenekleri kullanabilir.

Yenilikler

Zombie Horde Mod APK oynamak büyük olasılıkla kasvetli olmayan, aksine fazla şık moda renklerine sahip bir zombi atış oyunuyla ilk deneyiminiz olacak. Ortamın kasvetli okula uymaması, Zombi Kalabalığının zahmetsizce başlamasına izin verdi. Bu eşsiz zombi atış oyunu her türden oyuncuya hitap edecek.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir