Zombie Castaways Mod Apk 2023 – Güncel Sürümler

4.44

ombie Castaways mod Apk, oyuncuların bulutla kaplı çeşitli alanları keşfetmek için bir zombi kişiliğine katıldığı bir oyundur. Çeşitli yerlerden geçmeye mecburdur ve giriş yapabilmek için karşılamanız gereken bir kriter vardır. Zombie Castaways Mod Apk'da eşzamanlı olarak, bir ada ve bu bireyi çevreleyen efsaneler hakkında çalışarak zaman geçireceksiniz. Oyunu oynarken şüphesiz zombileri yeni bir ışıkta göreceksiniz.
APK indir
4.5/5 Oylar: 860,109
Geliştirici
VIZOR APPS LTD.
Sürüm
4.44
Güncellendi
Feb 10, 2023
Gereksinimler
4.4
Boyut
167 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Zombie Castaways Mod Apk

Zombie Castaways mod Apk, oyuncuların bulutla kaplı çeşitli alanları keşfetmek için bir zombi kişiliğine katıldığı bir oyundur. Çeşitli yerlerden geçmeye mecburdur ve giriş yapabilmek için karşılamanız gereken bir kriter vardır. Zombie Castaways Mod Apk’da eşzamanlı olarak, bir ada ve bu bireyi çevreleyen efsaneler hakkında çalışarak zaman geçireceksiniz. Oyunu oynarken şüphesiz zombileri yeni bir ışıkta göreceksiniz.

Zombi Kazazedelerinin konusu, kasvetli bir adada ortaya çıkan gizemli bir zombi etrafında dönüyor. Bu karakter, korku oyunlarındaki diğer zombiler kadar düşmanca değil, tamamen güzel olmasıyla ayırt edilir.

Aynı zamanda, karakter normal bir insan görünümüne sahiptir ve onu çevreleyen unsurlarla kolayca etkileşime girebilir. Yani bu ölümsüz adamla adayı keşfedeceksin.

Zombie Castaways Mod Apk indir
Zombie Castaways Mod Apk indir

Zombie Catchers kod 2023

Tarım oyunlarına benzer şekilde, oyuncu karakterin gidebilmesi ve tamamen kapsamlı bir perspektife sahip olması için herhangi bir yere dokunabilir. Ziyaret ettiğiniz ada çok büyük ve bulutlarla kaplı olduğundan, farklı bölgelere gitmek için parmağınızı kaydırabilirsiniz. Aynı zamanda, oyunda belirli bir kilometre taşını tamamladığınızda bu bulut katmanı kaybolabilir ve sürekli yol tarifleri ile keşfetmeye devam edeceğiniz uzun bir yolculuk olacaktır. Zombie Catchers kod 2023 aramaya gerek olmayacak, çünkü oyunun para sınırsız sürümü olan mod uygulaması linkte mevcuttur.

Zombie Castaways’i ilk başlattığınızda, onları yok etmek için hangi malzemelere ihtiyacınız olacağını görmek için bir ağaca veya kayaya dokunabilirsiniz. Bu öğeler elbette belirli bir aracın amblemi altında görüntülenir ve hepsinin bunları kullanırken bilmeniz gereken sınırları vardır. Bir nesneyi yıkarken, seviye atlamanız için bir kaynak görevi görecek karşılaştırılabilir miktarda şey kazanacaksınız.

Zombie Castaways Apk Hile

Ortadan kaldırmanız gereken şeylerin yanı sıra, hasat edilecek çeşitli bitkiler ve bunların yeniden kullanılacak ürünleri vardır. Zombie Castaways Apk Hile seviyelendirme, biri yaşayacağınız yerle karşılaştırılabilir bir yere erişim olan ek güzelliklerin kilidini açar.

Zombie Castaways Apk İndir
Zombie Castaways Apk İndir

Eşzamanlı olarak, orada kimse yaşamıyor, bu yüzden onu bir tarım yeri olarak tam olarak kullanabilirsiniz ve ekimden önce meydanları da geliştirmelisiniz.

Zombie Castaways Apk İndir

Zombi kazazedelerindeki çevrenin bunaltıcı olduğunu düşünüyorsanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, size yardımcı olmak için görev panosunu kullanabilirsiniz. Sizden belirli bir görevi yerine getirmenizi isteyecek ve yaparsanız ödüllendirileceksiniz. Bu nedenle, bazı oyun öğelerine erişebilmeniz için bir yöntem olarak görülebilir ve ardından keşif yolunuza uygun gördüğünüz şekilde devam edebilirsiniz. Adadaki yeni görevlerin kilidini açmak için önceki hedefleri de tamamlamanız gerekecek.

Zombie Castaways Apk
Zombie Castaways Apk

Bu oyunu oynarken, oyunun evreninin birçok farklı yerel ayar ile oldukça çeşitlendirildiğini göreceksiniz. Oyuna ilk başladığınızda, bulutların da tamamen gizlediği erişilebilir birkaç bölge vardır. Mad Island’a seyahat etmek için oraya gidebilecek mancınık gibi bir alete ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda, gerekli aletlere ek olarak, belirli bir bölgedeki belirli eşyaları yok etmek için patlayıcı kullanabilirsiniz.

Yenilikler

Ortadan kaldırmanız gereken şeylerin yanı sıra, hasat edilecek çeşitli bitkiler ve bunların yeniden kullanılacak ürünleri vardır. Zombie Castaways Apk Hile seviyelendirme, biri yaşayacağınız yerle karşılaştırılabilir bir yere erişim olan ek güzelliklerin kilidini açar.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir