Yousician Premium Apk 2022

4.62.0

Yousician Premium Apk popüler bir enstrümanın yanı sıra en bilgili ve kullanışlı kursları sağlayan bir şarkı öğrenmek artık çok kolay.
APK indir
4.1/5 Oylar: 404,131
Geliştirici
Yousician Ltd.
Sürüm
4.62.0
Güncellendi
Sep 6, 2022
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Müzikten hoşlanıyorsanız ve yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, doğru noktaya geldiniz. Yousician Premium Apk popüler bir enstrümanın yanı sıra en bilgili ve kullanışlı kursları sağlayan bir şarkı öğrenmek artık çok kolay. Yousician apk, müzisyen terimine benzeyen uygulamanın adıdır. Hem Android hem de iOS akıllı telefonlarla uyumludur. Bir müzisyen veya vokalist olmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey bu.

Yousician apk

Ayrıca, uyum öğrenmeyi kolaylaştırmak için hemen hemen tüm mükemmel premium özelliklerinin keyfini çıkarmak için basit bir android uygulaması olan Yousician Premium Mod Apk’sını da sağlayacağız. Bu uygulamayı aşağıda verilen bağlantıya tıklayarak alabilirsiniz.

Gitar Eğitim

Öğrenme, gezegendeki her insan için bir alışkanlık olmalıdır, çünkü günlük bilgelik, yaşamı ve onunla başarmanız gerekenleri kavramanıza yardımcı olabilir. Yousician apk indir uygulaması aynı yaklaşımla geliştirildi. Bu da her gün yeni şeyler öğrenmenize neden oluyor. Bu uygulam gitar eğitiminize oldukça katkı sağlayacaktır.

Gitar Kursu

Ayrıca, beş farklı tür için bilgilendirici dersler içeren harika bir yazılımdır. Gitar, Ukulele, Bas, Piyano ve Şarkı Söyleme. Tercih ettiğiniz müzik kurslarından herhangi birinde yeni teknikler öğrenmek için en hızlı ve en eğlenceli yöntemdir. Yousician Premium Apk ile evde gitar kursu almış olacaksınız.

Başarılar dilerim..

Yenilikler

This version includes behind-the-scenes performance updates and bug fixes to improve your musical experience.
Love the app? Rate us! We would love to hear your feedback.
Any questions? Visit support.yousician.com and reach out to our support team!

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir