Xtreme Motorbikes Apk Son Sürüm (Mod Apk)

1.5

Xtreme Motorbikes 1.5 APK sadece türünün tek örneği motosiklete bin ve sokaklarda yarış. Artık beklemenize gerek yok. Xtreme Motorbikes, oyunculara çeşitli kontrollü araçlar ve 20'ye kadar farklı motosiklet sunacak.
APK indir
2.7/5 Oylar: 1,270
Geliştirici
Alien King
Sürüm
1.5
Güncellendi
Mar 13, 2022
Gereksinimler
4.4
Boyut
206 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Xtreme Motorbikes Apk

Hız oyunları hiç bu kadar popüler olmamıştı ve şimdi size günümüzün en popüler yarış oyunu olan Xtreme Motorsikletlerine yeni bir bakış sunuyoruz. Oyuncuların en büyük motosikletleri seçip onları çeşitli pistlerde sürebilecekleri, serbest stil yeteneklerini motosikletlerinde sergileyebilecekleri yer. Bir dizi rakibi yenmek ve oyunu kazanmak için bir dizi benzersiz yetenek gerçekleştirin.

Xtreme Motorbikes Apk
Xtreme Motorbikes Apk

Tüm sürüş yeteneklerinizi göstermenize izin verecek bir motosiklet yarışı oyunu arıyorsanız, Xtreme Motorbikes en iyi seçenektir. Motosiklet motorlarından yarış alanına kadar, bu oyundaki her tasarım gerçek hayattaki otomobil yarışlarıyla mükemmel bir şekilde eşleşiyor.

Bu uygulama da ilginizi çekebilir: Car Driving School Simulator Apk indir – Son Sürüm

Xtreme Motorbikes 1.5 APK

Xtreme Motorbikes 1.5 APK sadece türünün tek örneği motosiklete bin ve sokaklarda yarış. Artık beklemenize gerek yok. Xtreme Motorbikes, oyunculara çeşitli kontrollü araçlar ve 20’ye kadar farklı motosiklet sunacak. Tüketicilerin bu etkinliğe girerken daha fazla seçeneğe sahip olması için motosikletleri düzenli olarak güncelleyip değiştireceğiz. Oyundaki her motosiklet, kişiliği ve gücü olan bir spor aracıdır.

Xtreme Motorbikes 1.5 APK
Xtreme Motorbikes 1.5 APK

Bir spor yarış motorsikletini şehir sokaklarında yönlendirebilmek inanılmaz derecede güzeldir. Xtreme Motorbikes 1.5 APK aşırı çalıştırıldığında, onarılmalı ve bakımı yapılmalıdır. Aracınızı yükseltmek için ihtiyacınız olan tüm kaynakları burada size sunacağız.

Oyuncular motosikleti yüksek kaliteli boya ile boyanmış yeni bir “giysi” ile değiştirerek herhangi bir motoru değiştirmeden kendi renklerini seçmelerine izin verebilir.

Xtreme Motorbikes Para Hilesi
Xtreme Motorbikes Para Hilesi

Xtreme Motorbikes Para Hilesi

Özellikle, Xtreme Motorbikes Para Hilesi oynarken, kullanıcılar aracın motor türlerini değiştirebilir. Jantları belirli tekliflerle kişiselleştirmek ve çeşitli motorlarda değişiklik yapmak gibi. Sadece bu da değil, yarış sırasında kazandığınız parayı motosikletinizi daha yüksek bir seviyeye çıkarmak için kullanabilirsiniz. Motosikletinizi değiştirmek için sahip olduğunuz her şeyi kullanın, eski olan her şeyi yeni bir şeyle değiştirin.

Xtreme motorbikes indir apk
Xtreme motorbikes indir apk

Xtreme motorbikes indir apk

Xtreme Motorbikes Para Hilesi mevcut en gerçekçi yarış simülatörüdür. Oyuncular, ekran kontrollerini kullanarak geniş yoldaki engelleri nasıl saptırdıklarını ve atlattıklarını değiştirerek inanılmaz derecede şaşırtıcı motosiklet yarış arabalarına binmelerine ve kendilerini gerçek yarışçılar olarak kanıtlamalarına izin verebilir.

Bu oyunda yarışırken farklı engellerle karşılaştığınızda da yavaşlayabilir ve yeteneklerinizi lüks bir yarışçı olarak gösterebilirsiniz.

Yenilikler

•Camera improved
•Physics improved
•Lighting and graphics improved
•Player Changed
•Settings added
•Performance improved

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir