Wrestling Empire Hile Apk – Amerikan Güreşi Apk

1.5.1

Wrestling Empire Mod APK, ücretsiz premium pro sürümünü alacağınız resmi Wrestling Empire'ın değiştirilmiş ve alternatif bir sürümüdür. Bu mod Apk, size ekstra hareketler, aksesuarlar, renkli kıyafet tasarımları vb. gibi çok sayıda fantastik premium ürün sunarak oyun deneyiminizi daha keyifli hale getirecek.
APK indir
4.4/5 Oylar: 48,702
Geliştirici
MDickie
Sürüm
1.5.1
Güncellendi
Oct 26, 2022
Gereksinimler
7.0
Boyut
168 MB
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Wrestling Empire Apk

Güreş, dünyanın en çok konuşulan sporlarından biridir. Gezegendeki hiç kimse hayatlarının bir noktasında bu güreş olaylarını duymamış olamaz. Wrestling Empire Apk, dünyadaki en rekabetçi spordur. Katılımcılar sık sık hayatlarını tehlikeye atarak kazanmak için savaşırlar. WWE, UFC ve diğer organizasyonlar çeşitli güreş sporları sağlar.

Her genç WWE güreşinin hayranıdır ve bu gençler sık sık bu WWE maskaralıklarını görmek isterler. En rekabetçi atletik mekanlardan biri olan WWE güreşinin hayranıysanız ve bu harika manevraları denemek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Bu makale, şimdiye kadar oynayacağınız en destansı güreş oyunlarından biri olan Amerikan Güreşi hakkındadır.

Wrestling Empire Hile Apk
Wrestling Empire Hile Apk

Güreş İmparatorluğu Apk

Sadece tüm yasal düzenlemeleri takip ederek savaşı kazanacak güvenilir bir karakter yaratın. Rakiplerinizi aldatmayın. John Cena’nın bir keresinde dediği gibi, “asla pes etmeyin, daima yükselin”, bu nedenle güvenilir nöbetleri hedefleyin.

Ayrıca, dövüşlerinizi zor buluyor ve çatışmaları kazanmanın zor olduğuna inanıyorsanız, Wrestling Empire Mod APK size yardımcı olmak için burada. Tek bir şey harcamak zorunda kalmadan bu Mod Apk ile ücretsiz olarak birkaç premium avantaj elde edeceksiniz.

Güreş İmparatorluğu Apk ile daha sonra daha ayrıntılı olarak ele alacağımız premium sürümde VIP erişimi, becerilerin kilidini açma, karakterin kilidini açma ve daha birçok avantaj elde edersiniz.

Wrestling Empire Mod Apk

Wrestling Empire Mod Apk

Wrestling Empire Mod APK, ücretsiz premium pro sürümünü alacağınız resmi Wrestling Empire’ın değiştirilmiş ve alternatif bir sürümüdür. Bu mod Apk, size ekstra hareketler, aksesuarlar, renkli kıyafet tasarımları vb. gibi çok sayıda fantastik premium ürün sunarak oyun deneyiminizi daha keyifli hale getirecek.

Wrestling Empire Mod Apk, herkese ünlü olma şansı veriyor ve oyun sadece ünlülerle sınırlı değil, aynı zamanda imparatorluğunuzu geliştirmeniz için size tüm esnekliği sağlıyor.

Wrestling Empire Apk
Wrestling Empire Apk

Amerikan Güreşi Apk

Amerikan Güreşi Apk, kariyerinize, güreş cephaneliğindeki 10 farklı kadroya yayılmış 350 rakipten en üst düzey rakiplerle başlayın. Her oyuncunun kendi tema şarkısı vardır ve uzun güreş yolculuğunuz sırasında çok fazla rap müziği duyacaksınız.

Yenilikler

Güreş, dünyanın en çok konuşulan sporlarından biridir. Gezegendeki hiç kimse hayatlarının bir noktasında bu güreş olaylarını duymamış olamaz. Wrestling Empire Apk, dünyadaki en rekabetçi spordur. Katılımcılar sık sık hayatlarını tehlikeye atarak kazanmak için savaşırlar.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir