Worms Zone io Apk – Yılanlar Mıntıkası Obur Yılan

4.1.0

You love games with tons of real fun and dynamic action? Then welcome to the Worms Zone.io, an awesome arcade, where you can become the great champion of the arena! Collect yummies and different powerups, defeat enemies, and become the biggest worm of them all!
APK indir
4.5/5 Oylar: 2,736,755
Geliştirici
CASUAL AZUR GAMES
Sürüm
4.1.0
Güncellendi
Nov 9, 2022
Gereksinimler
5.1
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Worms Zone io Apk

Herkes, eski yılan oyununu hatırlar. Bu yılan oyunu, 2000 yılında her yaştan insan arasında en çok bilinen ve popüler oyunlardan biridir. Ancak, bu oyun modernliği ile, bu yılan oyunlarının en eski büyüleyici öncülünü geri getirmek harika olurdu. Neyse ki, bu görev yakın zamanda bir Worms Zone io Apk oyunu üreten tanınmış sıradan bir Azuar oyunu tarafından tamamlandı.

Yılanlar Mıntıkası Obur Yılan, solucanlarınızı daha uzun yapmak için solucan beslemesi yapmanız gereken eski geleneksel yılan oyunu fikrine dayanan destansı bir oyundur ve solucanların uzunluğu arttıkça kontrol edilmesi zorlaşır.

Worms Zone io Apk - Yılanlar Mıntıkası Obur Yılan
Worms Zone io Apk – Yılanlar Mıntıkası Obur Yılan

Worms zone io son sürüm

Dokunmatik ekranlı bir mobil cihazda tuş takımı dokunmatik oyunu oynamak gerçekten harika. Hiç geleneksel bir yılan oyunu oynadıysanız, yeni çağdaş yılan oyunu Worms zone io son sürüm‘ü denemelisiniz.

Oyununuzu daha heyecanlı ve keyifli hale getirmek için Worms Zone MOD apk’mız var. Bu mod, aksi takdirde elde edemeyeceğiniz çok sayıda premium avantaja erişmenizi sağlar. Bu mod Apk’yı yükledikten sonra keşfedeceğiniz sınırsız para, sınırsız yaşam ve daha fazlası gibi olağan premium özelliklerin hepsine sahibiz.

Worms Zone io Apk
Worms Zone io Apk

Worms zone indir

Worms Zone MOD APK, resmi Worms Zone Hungry Snake oyununun değiştirilmiş ve değiştirilmiş bir sürümüdür. Sınırsız para, sınırsız ve daha fazlası gibi güçlü premium özellikleriyle geliştirici, oyunculara çok daha heyecan verici gelişmiş bir oyun sunmak için bu harika Mod Apk’yi yaptı.

Bu mod Apk ile ilgili en güzel şey, tüm bu ücretli özellikleri ücretsiz olarak almanızdır. Oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız, bu mod Apk kullanışlı olacaktır. Bu yüzden hemen Worms zone indir eğlence bölgesine gidin.

Ayrıca, bu Worms zone indir ile kazanacağınız en şaşırtıcı şey, hayatınızın geri kalanında reklamsız eğlencedir. Bu kadar çok reklam gördükten sonra herkes sinirlenir ve bu da oyunun ambiyansını bozar.

Yenilikler

Trick or treat, bag of sweets, ghosts are walking down the streets! Spooky exciting event is here! Are you ready to meet scary and funny worms on Halloween? • New event - Halloween starts on October 28th; • Reward for opening a chest in Treasure Hunt mode - 5 coins; • Realization of new leaderboards; • 4.0.0 Version bugs fixed; • Performance improved. We continue to work on exciting new features and updates, so stay tuned!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir