World of Tanks Blitz Apk İndir

9.2.1.1368

Meet a truly MMO shooter for your mobile device! Become part of a community of millions of players from across the world, take a vehicle into your first massive tank battle, fight in a 7x7 format, and win! Check out the extraordinary variety of vehicles, maps, modes, and possible strategies in this online tank shooter game!
APK indir
4.0/5 Oylar: 4,263,644
Geliştirici
Wargaming Group
Sürüm
9.2.1.1368
Güncellendi
Sep 20, 2022
Gereksinimler
4.4
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

World of Tanks Blitz, İkinci Dünya Savaşı’nın en ikonik tanklarından bazılarını kontrol ettiğiniz çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Amacınız sizi yenmeden önce rakiplerinizi ortadan kaldırmaktır.

Oyun bilgisayar versiyonuna (World of Tanks) çok benziyor. Birçok oyuncu takımlarda büyük açık durumlarda savaşır, önemli bölgeleri ele geçirir ve mümkün olduğunca çok sayıda rakibi öldürür.

World of tanks blitz apk mod 

World of Tanks Blitz’deki kontrol şeması, PC versiyonundakinden farklıdır. Tankınızı solunuzla manevra yaparken sağ baş parmağınızla çekim yapmanıza izin veren dokunmatik ekrana çok uygundur. Her iki parmak da çekim ve odaklama düğmelerini kullanabilir.

World of Tanks Blitz Apk İndir

World of Tanks Blitz’de birkaç İkinci Dünya Savaşı 2 n savaşçısından yüzden fazla tank bulunabilir. Her birinin kendine özgü bir kişiliği ve elbette kendine özgü bir katkısı vardır. Oyun oynarken tankınızın teknolojisini de yükseltebilirsiniz. World of Tanks Blitz Apk oyununu sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

World of Tanks Blitz, en azından PC versiyonu kadar mükemmel olan çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur.

Yenilikler

– New shot sounds. Let's make some noise!
– A series of events with rewards, including vehicles! Rush Hour with the Cromwell B, Moon Festival with the Škoda T 45, and Golden Autumn with one of three tanks to choose from.
– Tournaments in Realistic Battles, Burning Games, and Gravity Force. Gather a team and get ready to fight for glory and rewards!
– Operation Street Fury and the authoritative Enforcer tank.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir